Prosíme vás, abyste nekopírovali obsah blogu.

Bez souhlasu autorů

(Je to otázka vašeho vlastního bezpečí ;D )

Boy Division

2. března 2013 v 19:45 | S.
…If all my enemies threw the party,would you light the candes,would you drink the wine,while watching television…
Všechno bylo krásné, všechno bylo skvělé, všechno bylo perfektní a fantastické. A teď se krčím v rohu za pohovkou a doufám, že to všechno rychle skončí.
…Out of nowhere take me out there…
Ten kterému jsem věřil,ten se kterým jsem se smál,ten se kterým jsem plakal a objímal se.. Se teď zbláznil. Zbraň která mu už nikdy neměla přijít k ruce se zjevila a byla možná,možná až moc nebezpečná.
…I buy to my enemies rope to hang me and the knives to gang me you can watch them stab me on your television…
Stačila jediná kapka,kapička celé té nesmyslnosti a nebyl jsi k zastavení… Ta jediná kapka se změnila v doušek a doušek v hlt a hlt v další a další kapičky,kapky,doušky a hlty té zbraně…
…I´m not laughing you're not joking I´m not dead I only dress that way…
Alkohol.

Ta šílená opojná látka, která tě mění v to co jsi. Jsi pokud se nehlídáš. Jsi pokud piješ. Nemyslím si že by sis dokázal vzpomenout na ty krásné večery plněné mluvením o ničem a zíráním do slunce, které právě zapadá za obzor. Za ten obrovský temný obzor plný vody. Nikdy ses v moři necítil dobře. Říkával jsi,že ti připadá jako by nám mohl odnést to co máme..

A taky si nemyslím že by sis dokázal vzpomenout na bezesné noci přeplněné láskou a touhou k tomu druhému,noci kdy i pouhý dotyk na ruce spouštěl šílené elektrické výbuchy,jako by od pokožky odlétaly jiskry. Na noci protkávané tichými steny, láskyplnými slovy,naplněné letmými dotyky a úžasným sexem.

Říkával jsi že bys beze mě nedokázal žít,že můj odchod by ti vyrval srdce z těla a rozcupoval na malinké části před tvýma očima.
Neplatí to. Ne teď,když jsi v zajetí tvé zbraně. Té zbraně,jejíž jsi otrokem.

…Out of nowhere také me out there far away and save me from my self destruction hopeless for ya sing a song for California…
A teď chodíš po domě s jednou zbraní v hlavě a druhou v ruce. Útroby mám sevřené a potí se mi ruce. Hnus,napadne mě. Jak nepříhodné v této situaci. Tiše se pousměji. Klišé.
Nicméně,nedá se nic dělat,nacházíš mě za křeslem a vytahuješ do světla. Nohy se rozhodly že nebudou fungovat a já padám do měkkého čalounění mého bývalého útočiště.
A tak se ti podívám do očí. Do tvých úžasných očí,takových ,jaké nikdo,nikdo nemá. Skláníš se a políbíš mě. Jemně mi vsáváš spodní ret a okusuješ ho. Jak patetické,hlasí se můj mozek. Vím, že je to naposled,vím to protože to víš ty. A tak ti polibek opětuji,nedbajíc na myšlenkové pochody uvnitř mé hlavy. Je z tebe cítit chuť levné vodky. Nesnáším ji. Nicméně ani to mi nebrání užít si poslední polibek v životě.
Nic nemůže trvat věčně a taky netrvá. Odtáhneš se a mě je jasné co přijde. Snad bych měl zavřít oči,ale nedělám to. Nebojácně ti zírám to očí. Ušklíbneš se a pozvedneš tu druhou zbraň. Tu co máš v ruce. Hlaveň má provrtanou dírkami. Tak snížíš hlasitost výstřelu. Na této bázi fungují tlumiče,vím to,protože to víš ty. Vím že pokud budou dírky špatně vyvrtané,utrhne ti to ruku. Víš to,protože to vím já. Nicméně,hlaveň se neotáčí směrem ke mně. Naopak. Obracíš ji proti sobě a než ji vložíš do úst vyslovíš něco jako: ,,Omlouvám se,miluju tě.'' Pak už tě nedokáže nic zastavit. Zmáčkneš spoušť a padáš na zem,tvoří se kolem tebe kaluž krve.
Skláním se k tobě a věnuji ti letmý, motýlí polibek na spánek. Pak se natáhnu pro zbraň, nabiju ji a přiložím ke spánku. I já tebe miluji,Franku. A nedokážu bez tebe žít. A tak s vzpomínkami na šťastně prožité chvíle spolu mačkám spoušť...

…Out of nowhere také me out there far away and save me from my self destruction,hopeless for ya,say a prayer for California…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama