Prosíme vás, abyste nekopírovali obsah blogu.

Bez souhlasu autorů

(Je to otázka vašeho vlastního bezpečí ;D )

Velké dny v Německu 10.čast

27. března 2013 v 20:49 | Jane xD
X.část
"To bylo na mě?" Zeptala se Sára nejistě a rozhlížela se kolem sebe.
"Jooo" Řekl nějaký jiný můž a vecpal Sáře láhev vodky.
"Neměla bych.. Měla bych najít holky.. Ale.. Vždyť je teprve 10, co se může stát ? Jen si parkrát loknu a půjdu je najít.." Pomyslela si Sára. Kouknu se na lahev která byla poloprázdná. Netrvalo dlouho a Sára ji měla vypitou.
"Wooow. Ty to válíš.. Nááá tady máš ještě jeeednuuu." Vrazila tentokrát žena Sáře vodku. Sára si ji vzala. V klidu jí vypila. V té chvili Sáře bylo mírně nevolno, motala se jí hlava a nevidržela chvili postát na místě.
"Hey.. Hani neviděla si někde Sáru?" Zeptala se Jana a koukala kolem sebe.
"Ne. Já myslela, že víš kde je.." Odpověděla Hanka na dotaz Jany.
"Ah.. Musíme ji jít najít. Nemám z toho dobrý pocit!" Podívala se Jana na Hanku a svraštěla čelo. Hanka jen přikývla.
"Já celou dobu tušila, že se něco stane.. Já to věděla.. Hned od samého začátku.. Ale přece nebudu plašit. Cokdyž se jen s někým někde zakecala? Nebo šla třeba na Wéécko" V duchu se Hanka modlila za tu lepší variantu.
"Hey... Vezmem kočku a dem.." Parta neznámích lidí přibrala Sáru a odchazeli neznámo kam. Sára se sotva držela na nahou a prot ji jeden z tech chlapů přidržoval.
"Kam to jdem? Já.. musím.. ve 12.. a oni neví.." Sára něco mlela, ale nebylo jí vůbec rozumět. A příčina toho všeho byla jen Vodka a Sářina hloupost.
"Nebooooj... Půjdeš s náma.. Nic se ti nestane! Do 12 budeš zpět!" Řekl jí ten chlapek co jí přidržoval. A nějak tak dábelsky se usmíval.
"Vydíš jí někde??" Zeptala se Jana Hanky a v jejích očich byl vydět strach.
"Nee." Hanka sklopila hlavu. A otočila se směrem k vychodu.
"Hey..Hey.. Tamhle.. Rychle!!" Ukázala Hanka na partu lidí.
"No to snad.. to snad ne! Sára s.. no ty vole!" Jana nevěřila svím očím. Stála nehibně a koukala na odchazející partu. Hanka jí však chitla za ruku a tahla směrem k té bandě.
"Hey.. Vy! To je naše kamoška.. Takže.." Koktala Hanka.. Parta nekolika lidí i se Sárou se otočila.
"No.. To je mi celkem jedno. My jdem.."Řekl jeden ten chlap a šli dal.
"Ne! Můžete si jít, ale Sáru berem dom!!" Zakřičela na ně Jana. Ten chlap co džel Sáru se otočil a hodil Sáru na zem. Ta zastenala bolestí.
"Co si jako myslí, že děláš.. Do té děvky jsem nalil tolik vodky, aby mi dala a ty, náká kravka si přijdeš a myslíš si, že ti ji jen tak přenechám.. Tak to asi ne." Začal pořvávat tech chlap na Janu. Janiny oči se mírně zaleskli. Měla strach. Ale ješte víc měla strach o svoji kamárádku Sáru, která se namočila do velké brindy!
"Sára není žádná děvka. Běž si najít nákou..." Nedořekla Jana ani větu, která bránila Sáru. A ten chlap ji dal pestí do obličeje. Jana se svalila na zem a potom se mírně zvedla a sáhla si na místo úderu. Potom se bezmyšlenkovitě zvedla.
"To si myslíš, že me tímhle zastavíš? Hacháá.. To asi ne!!" Zakřičela Jana. Jediné, co jí v té chvili běželo hlavou bylo, že nesmí nechat Sáru odejít s tou bandou. Chlap se na ní podíval a řekl: "To ti nestačilo?" A začal Janu bít. Jana se sesunula k zemi, ale chal toho nenechal začal do ní kopat. Jana se svíral v bolestech.
"Hey! Co si myslíš, že děláš? Vždyť je to holka! To se ani trochu nestidíš?.. Takhle j i mlátit?" Křiknul někdo na toho chlapa. Byla to skupina nějakých lidí. Nejspíš kluků.
"Tu krávu bych zmaloval kdykoliv!" Pohrdavě řekl ten chlap a opět kopnul do Jany. To byla poslední kapka. Jana stácela pomalu, ale jistě vedomí. Hanka k ní rychle přiběhla. A ti neznamí kluci dali co proto tomu chlákovi.. Jeden z těch kluků se pak zklonil nad Janou a vzal jí do náruče. Další vzal Sáru. Hanka se na ne chvilku koukala a potom si vzpoměla kdo to je. Byli to ti kluci co bydlí vedle Janina pokoje.
"Tak pojď.. Odvedeme vás domů! Máte velký štestí, že jste na nás natrefili zrovna teť.." Řekl jeden z těch kluků a podíval se na Hanku, ale nezeptal se jí zda jí něco není.
"Jo.. To máme.. Děkuju.. Teda všechny děkujem" Zahuhlala Hanka a šokem se sesypala k zemi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama