Prosíme vás, abyste nekopírovali obsah blogu.

Bez souhlasu autorů

(Je to otázka vašeho vlastního bezpečí ;D )

Velké dny v Německu 11.čast

31. března 2013 v 22:45 | Jane xD
XI.část
"Ta červenovlasá holka měla kopec odvahy, když se takhle postavila za kamarádku!" Řekl Hoon, ale nebyl nijak natšený.
"Joo to teda... Ta Hnedovlasá se ani nehla a pak se stejně sesypala." Souhlasil s Hoonem Eli a dodal i něco k Hance.
"Co ta černovlasá? Co jí vlastně je?!" Zeptal se Hoon zvědavě.
"Ta musela být na šrot!" Poznamenal Eli. Všichni na něj vrhli nechápavý pohled.
"Co je? Kdyby jste mi ji někdo pomohl vzít.. Věděli by jste, že byla citit alkoholem na sto mil!" Řekl a sjel všechny naštvaným obličejem. Všichni sklopily hlavu.
"Hm.. Jak jsme ti asi mohly pomoct.. Já nesl tu červenovlasou a Hoon tu hnedovlasou. Seop s Ajem nesli naše věci. Dongho a Kev. Nám všem otvíraly dveře a podobně! Boužel víc členů skupiny nemáme!" Nadal Soohyun Elimu. Eli se zatvařil a sklopil hlavu.
"Ta červenovláska na tom byla nejhůř. Doktor říkal, že by se měla probudit až za 2 dny..." Dělal si starosti Kevin.
"No.. Takže tu budeme mít na 2 dny holku co si hraje na Supermana, holku co upadá každou chvilku do šoku a holku co se při každé příležitosti ožere?" Zeptal se naštvaně Hoon.
"Ne. Odvedu je ješte teť pryč.. Když mi teda řekneš kde jsou!" Řekla Jana a podívala se na Hoona..
"Co.. Jak to.. Ty si.." Koktal Kevin.
"Jo sou tamhle. Odveď si je kam jen chceš!" Ukázal na 2 poslete Hoon."
"Nikam!" Křiknu Soohyun.
"Měla byt ješte v komatu a ty jí posílaš pryč! To si chlap? Nechat takhle holku? Navíc Superman je taky super tak bys ho hned nevihodil a nejdřív by sis s ním pokecal ne?!" Podíval se Soohyun na Hoona vyčítavým pohledem.
Sohyun chvilku nevědel co říct a ani ostatní nic neřekli. Ozvala se z venku rána. Začalo silně pršet a déšť doprovazely i hormy a blesky. Jana sebou trhla. Nikdy nevěděla proč, ale od malička se bála ran. Když si toho Kiseop všiml, vstal a přehodil přes Janu deku a vyzval ji, aby si sedla na pohovku, potom si sedl k ní.
"Díky" Usmála se Jana na Kiseopa.
"Joo.. Není zač.. Vím jaké to je se něčeho bát" Usmál se..
"Joo.. To má pravdu" Řekl Hoon a zbytek kluků přikyvoval hlavou.
"Musíš být hodně unavená. Nechce se ti spát?" Zeptal se opatrně Hoon, který byl nejdřív proti všem holkám, ale Janu si nakonec oblíbil.
"Ne-e. To je v pořátku. Jen trocha vody by nebyla?" Zeptala se Jana a sklopila hlavu. V tu chvili jako by Dong Ho ožil.
"Jáá ti ji donesu.. Na tady ji máš." Podal sklenici vody Janě. Ta se na něj usmála a potom začala pít. Dong Ho si Janu bedlivě rohlížel a zdálo se, že nad nečím přemýšlí. Ostatni se na nej koukaly.
"Jooo už vím. Jmenuješ se.. J.. J.. Jak to jen bylo.. Jo Jane!" Usmál se a čekal pochhvalu. Ostatní na něj koukali jaktože zná její jméno.
"Ty si ho pomatuješ? Jane je anglicky jinak jsem Jana, ale Jane se vám asi bude pamatovat líp." Jana se nevěřícně koukla na Dong Ha.
"Joo.. Pamatuju si ho. Protože málo kdy. Teda nikdy jsem nepřelezl balkon jen,kvuli holce,abych ji poznal" Zasmál se. Ostatní kluci až na Aje se na něj koukali a nechapali to s tím přelezením. AJ se začal smát.
"No to je pravda Dong Ho je takový.. Dětínský dělá hlouposti a tak.. Ale aby přelezl balkon to se ještě nikdy nestalo."
"No dovol kdo je podle tebe dítě ty.. ty.." Začal se Dongho rosčilovat. Jana se začala smát a ostatní kluci taky. Bylo komické se dívat na rozčilujícího se Dong Ha.
"Jste zlý!" Řekl Dong Ho a sedl si kousek vedle na gauč. Jana se na něj chvilku dívala a potom položila sklinku s vodu na stůl. Odkryla deku a obejmula Dong Ha. Ten to nečekal, ale celkem rychle pochopil co má udělat.
"A už tě nepustíííím" Řekl Dong Ho a zněl celkem sebejistě.
"Buď ticho.. Ona Usla!" Zašeptal Soohyun. Dongho Janu položil na gauč. Potom Kevin donesl polštář a dal jí ho pod hlavu.
"No. Dneska budu pod dekou spát já." Řekl tiše Soohyun a přikryl Janu svoji peřinou. Potom se kluci vydali spát. Někteří spaly na poslelých a některý na gauči spolu s Janou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama