Prosíme vás, abyste nekopírovali obsah blogu.

Bez souhlasu autorů

(Je to otázka vašeho vlastního bezpečí ;D )

Velké dny v Německu 12.čast

31. března 2013 v 22:47 | Jane xD
XII.část
Jana se probudila a rozhlédla se po celém pokoji, všichni spali. Eli, Hoon, Aj, Dongho a Soohyun spali svích postelích. Hanka a Sára spaly na postelích Kevina a Kiseopa, proto museli spát jinde. Vybrali si druhou část gauče. Potichu vztala a vzala si klíče od Sářina, Hančina a jejího pokoje. Nejdříve šla k sobě. Umyla se, oblekla se do čisteho. Potom šla k Hance a Sáře tam vzala oblečení a přinesla ho na pokoj kluků. Ve chvíli kdy přišla se probudil Dong Ho. Když jí uviděl, rychle vyskočil z posltele a nevěděl co říct.
"Dobré ráno." Usmála se Jana a pozdravila ho šeptem.
"Dobréé." Odpověděl Dong Ho a zíral na ni.
"Mm.. Půjdu koupit něco na trh. Tak kdyby něco budu tam." Usmála se a chtěla už jít.
"Počkej. Půjdu s tebou. Aa.. Kluků a holkám tu necháme vzkaz." Na poslední chvíli ji zastavil. Dong Ho si vzal věci a rychle se hrnul do koupelny. Jana mezi tím napsala vzkaz.
"Tak můžem jít!?" Zeptal se, ale jako by si odpovídal.
"Jo.." Řekla Jana. A koukala na Dong Ha. Měl na sobě černé kalhoty, bílé triko s krátkým rukávem a černou mikinu. Jana z něj byla celá pryč, takového si Dong Ha nikdy nepřectavovala.
"Co je?" Zeptal se a začal se prohlížet. Hledal skvrnu nebo něco, co by hyzdilo jeho vzhled.
"Nic, nic.." Řekla Jana a otevřela dveře. A vysloveně vypálila ven. Dong Ho ji následoval.
"Aa.. Jakotže jste v Německu?" Zeptala se z ničeho nic Jana zvědavě.
"Noo... Máme teť takový společný prazdniny.." Odpověděl.
"A jak si se sem dostala ty?" Zeptal se s úsměvem.
"Já.. No.. Se Sárou, Hankou a Sářiným otcem. Původně jsme jeli na MCR, ale Sářin taťka tu má nějakou praci. Takže se zdržíme a pojedeme domu s ním.. Takže tak.." Vysvětlovala Jana.
"Aha.. Noo.. A co koupíme?" Dong Ho přešel na jiné téma.
"Noo.. Ovoce, zeleninu, rohlíky, salamy a tak dal.." Začala se smát Jana.
"Mmm.. Uděláme obložené talíře.. Co ty na to?.. Teda pokud mi stím budeš chtít pomoct.. Nutit tě nemužu." Dodala Jana.
"Pomůžu ti rád." Dong Hovi oči se rozzářily. Cesta na trh trvala asi 15 minut. Když konečne došli na trh, Dong Ho si všiml i obchodů kolem. Ve výlohách bylo oblečení. Koukali se, ukazovali co se jim líbilo, napodobovali figuriny a smali se. Nakonec Jana usoudila, že by měli jít pro co přišli. Dong Ho souhlasil, ale v zápětí jí řekl ať jde napřed, že si něco musí zařídit. Jana jen přikývla a šla ke stánku s ovocem a zeleninou. Asi po 15 minutách se Dong Ho z ničeho nic oběvil s taškamy. Jana se začala smát.
"Podlehnul si nákupní horečce?" Zeptala se ho.
"No to víš. Nějaký ten suvenír přece..." Začal se smát taky a odpověděl.
"Joo.. Abych nezapoměl. Ta mikina co se ti tak líbila už byla poslední. A tak jsem ti ji musel koupit." Dodal a usmál se.
"Co si... Ty si mi něco koupil.. Zbláznil ses?" Jana nevěděla co má říct.
"Tak promiň no. Myslel jsem, že ti to udělá radost." Zklopil Dong Ho hlavu.
"Ale já mám radost. Děkuju. Jen jsem nečekala, že mi něco koupíš. Navíc musela být určitě drahá.." Usmála se Jana a přitom přemýšlela o ceně mikiny.
"Tím se netrap.. Na tady jí máš.. Aa.. Rozdělej to, až budeš sama na pokoji. Tuhle kabelu mi dej, je težká. Nebudeš se s tím přece tahat." Dal jí kabelu s oblečením a vzal si od ní težkou kabelu s Ovocem a zeleninou. Jana jen přikývla.
"Dongíí je tak miloučký.. Jee.. takový cute.. Prostě a jednoduše k sežraní... Myslela jsem si, že je to takový děcko, ale je pozorný a maximálně mi věnuje pozornost.. Co si asi myslí o mě? Nebo.. Jsem mu třeba jedno.. Ale to by se mnou nešel... No.. zkrátka.. můsím si užít každou chvilku s ním.. A tou mikinou mě úplně dostal.. Ňuňu.." Myslela si v duchu Jana a u toho se usmívala. Bylo kolem osmé a Jana s Dong Hem se vrátili zpět. Soohyun, Aj a Hanka už byli vzhůru a povídali si.
"Dobréé rááánko.. Co bude na snídani?" Tohle byly první věc co Aje zajímala.
"Ahojda.. Noo.. Budeš se muset spokojit s tím, že budou obložené talíře." Řekla Jana a začala se smát.
"Juhuu... Už se těším... A mužu ti pomoct.." Zeptal se AJ.
"No.." Jana se podívala na Dong Ha.
"Noo.. Víš co, dej si to k sobě na pokoj a já s Ajem to tu připravíme.. Okey?" Řekl s úsmevem Dongho. Jana přikývla a odešla do svého pokoje. Položila tašku od Dong Ha na postel a váhala zda jí má otevřít a podívat se na mikinu, nakonec usoudila, že je to přece jen mikina, kterou už viděla a že by se měla raději vrati za Hankou, Sárou a členy U-kiss.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama