Prosíme vás, abyste nekopírovali obsah blogu.

Bez souhlasu autorů

(Je to otázka vašeho vlastního bezpečí ;D )

Velké dny v Německu 4.čast

1. března 2013 v 20:52 | Jane xD
IV.část
"Ty vole.. Stávej je 9 hodin!!" Vykřikla Sára, když se vzbudla a podívala se na hodiny. Hned jak vykřikla praštila omilem do Jany, která spala vedle ní.
"Co mě mlátíš?!" Křikla na ni zlostně Jana a podívala se na hodiny.
"Je 9 a zaspali jsme.. Musíme... něco.. já nevím.." Sára mlela jedno přes druhé.
"Okey..Okey.. Musíme zbudit Hanku.. Hanko, vzt.. Hanko? Hanka tu není, kde je?" Zeptala se Jana Sáry.
"Já nevím.. Asi dole nebo nevím!" Odpověděla Sára a honem běžela do koupelny.. Netrvalo ani 5 minut a holky zbíhaly schody a přes obyvák se hrnuly do kuchyně.
"Dobré ráno děvčata." Promluvil na Sáru s Janou mužský hlas, který obě děvčata vylekal.
"Nazdar!!"Odsekla Sára, když si uvědomila, že je to její otec..
"Dobrý.. Nevíte kde je Hanka?" Pozdravila Jana a hned se otázala na Hanku.
"Hanka? Jo, jo sedí s mámou na zahradě. Asi společně snídají." Řekl Sářin taťka s úsměvm na tvaři a dal v kludu popíjel kávu. Obě dvě holky se vydaly na zahradu. Když uslyšely smích. Jana hned poznala smích Hanky a Sára zase své mamky.
"Uuf.. Jste tu.. Jak říkal taťka." Oddechla si Sára.
"Dobré rano přejeme." Dodala s úsměvem Jana a podívala se na Hanku a poté na Sářinu mamku.
"Ahoj.. Pojďte se nasnídat.. Budete to potřebovat na naročnou cestu. Usmála se Sářina mamka a nabídla holkám dvě volné židle.
"Jak jste se vyspaly?" Zeptala se šibalsky Hanka.
"výborně!" Odpověděla Jana a kopla pod stolem Hanku do nohy, která potichu zastenala nad kopancem do nohy a z výrazem v ublyčeji "Za co?" se podívala na Janu. Ta už nevnímala Hanku, ale všechno to jídlo co bylo na stole. Doslovala byla zhipnotizována jídlem nebo jídlo Janou. To se přesně neví.
"A kdy vyrazíme?? Otázala se Sára, když bylo 15 minut po deváté.
"Za 15 minut!" Ozval se mužský hlas z kuchyně.

"Táák.. To by mělo být vše!" Řekl Sářin taťka, když všechny věci naložil do kufru auta.
"Juhuuu už vyražíme" Zavískla si Sára a zamávala z okna své mamce. Jana s Hankou též zamávaly na Sářinu mamku. V té chvili Sářin taťka nastartoval motor a vyjely směrem k Německu.
"Jak dlouho pojedeme?!" Zeptala se nedočkavě Sára svého otce.
"Za 4 hodiny. Podle mích výpočtů, které by měly být dobré. Ale možná taky ne, uvídíme zda bude na silnici zácpa a tak..." Odpověděl klidně Sářin taťka na kladenou otázku.
"Okey, okey..." Řekla Sára a vytahla z batohu co měla u sebe Cdčko. Dala je do radia. Z radia se ozvala holkám známa písnička od MCR, která se jmenovala The End.
"Kolik to má minut? Jako celý album myslím.." Zeptala se Jana zhruba v polovine písničky.
"Mm mrknu se.. Kolem 1 hodiny. Je tam 14 písniček." Odpověděla Sára a koukala se na obal od Cdčka.
"Cdčko The Black Parade nemám, ale mám to jak je tam Na, na, na..." Řekla Hanka a dumala nad názvem celeho alba.
"Jooo myslíš Danger Day The True Lives Of The Fabulous Killjoys?" Zeptala se a otočila se dozadu, aby se podívala na Hanku. Ta se též na ni podívala a přikívla k souhlasu.
Uběhla zhruba hodina a Cdčko dohralo a jediný kdo byl vzhůru byl řidič tedy Sářin taťka a Jana. Po chvilce si Jana vzala mobil a sluchátka a začala poslouchat. Nejprve se nemohla rozhodnout, ale nakonec se rozhodla. Vybrala si korejskou písničku od U-kiss - Neverland. Povzdechla si a zamislela se "Hmm.. Jedem na Chemíky moc se těším.. Ale jakou radost bych měl kdybych mohla jet místo na Chemíky na U-kisáky.. Ach.. Jaká je šance, že by jeli do ČR.. Jsem si skoro jista, že ani Česko neznají.. Natož, aby se mi poštěstilo a seznamila bych se s něma. Nereálné je i to, že bych si s některým z nich i něco začala.." Uvažovala Jana a když se bavila v duchu sama se sebou, měnila úsměv za posmutnělí obličej. Po chvilce písnička dohrála a Jana usla. Všechny děvčata spala a jediný, kdo byl vzhůru byl stále Sářin taťka, který řídil auto a soustředil se na cestu. Takže neměl čas ani pomišlení na to, že by spal.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama