Prosíme vás, abyste nekopírovali obsah blogu.

Bez souhlasu autorů

(Je to otázka vašeho vlastního bezpečí ;D )

Velké dny v Německu 6.čast

10. března 2013 v 18:45 | Jane xD
VI.část
"M.. čekala jsem nějaký luxusní hotel.. Jako ne, že by tenhle nebyl, ale je tak starý.. Má snad milion let.. Doufám, že takhle nebude vypadat i v pokojích.. Taková hrůza!" Řekla celkem sklamaně Sára a přitom zkritizovala všechno co se dalo.
"Mě se tu líbí. Je to tu takové.. Hm.. prostě pěkné. A nečekla jsem, že budeme mít každá svůj pokoj. Čekala jsem že budeme po dvou nebo všechny tři na jednom pokoji. A Vy jste nám obstaral pokoj pro každou zvlášť.. Muselo to být jistě velice drahé." Řekla fascinovaně Hanka.
"Drahé.. Ano bylo by to drahé. Jenže tady jsme něco jako.. Hm.. Skoro jako prezident." Začal se smát Sářin otec a zmáčknul ve vítahu nejvišší číslo.
"Ták jsme tu. Tady máte české prospekty. A kdyby něco budu na pokoji 85. Jaké máte čísla vy vlastně? Optal se Sářin otec.
"Já mám pokoj 81." Hanka se podívala na číslo, které bylo u klíče.
"Já mám 88." Sára se též podívala na štítek a přečetla z něj číslo.
"90, 93 tady to je 95. Budu na 95." Řekla Jana a již stála u dveří a konrolovala spravnost čísla. Poté odemkla dveře a zůstala stát jako opařená. Koukala do obrovského pokoje. Byly tam dvě obrovské skříně, dvoulůžková postel s nebesi, pohovka, plazmová zelevize a pod ní krb. Vedle pohovky bylo ješte křeslo a menší stoleček. U posle staly také dva stolky. Když Jana konečně vešla dovnitr položila kabelu hned vedle dveří a šla se kouknout kam má vyhled z okna. Když zistila, že má obrovský balkon s vyhledem do zahrady, byla unešena. Zavřela dveře a zala číst leták co dostala od Sařina otce. Zistila, že v hotelu jsou 3 bazény, posilovna, 2 sauny, masáže a podobně.
"Jo.. Takovej život mít.. Žít si v takovým palaci o nic se nestarat. Tohle se mi stalo jednou a naposledy." Začala se Jana smát když mluvila nahlas sama k sobě.
Když najednou slyšela velký randal z chodby šla se podívat co se děje. Vedle do pokoje šlo několik postav. Z jejich oblečení bylo poznat, že jsou to kluci, ale do obličejů jim vydět nebylo, protože měly kapuci nebo sluneční brýle s kšiltvkou.
"Heej co je to za típky?" Přiběhla Hanka za Janou.
"To nevím neviděla jsem jim do ksichtu, ale typuju, že jich bylo alespon 5." Odpověděla Jana Hance na otázku.
"Ahaa.." Řekla trošku sklamaně Hanka a mrkla se do Janina pokoje.
"Wow. Máš krutý výhled. Je opravdu super." Řekla Hanka a šůpem byla venku na balkoně. Jana se k ní klidně vydala. Opřela se o zábradlí a koukala ven. Najednou se otevřeli balkonové dveře z pokoje těch kluků a na balkou vyběhl nějaký kluk s kamerou. Za tím vyběhli ješte další dva. Vypadali celkem komicky. Když ti dva se snažily zatáhnou zpět dovnitř toho s kamerou. Hanka ani Jana se neudržely a začaly se smát. V té chvili si jich kluci všimli a jen se sklopenými hlavami se urychleně cpali dovnitř.
"Co to bylo?" Hanka koukala na dveře od pokoje těch kluků a smála se.
"Nevím, ale jestli já jsem magor nejvetšího kalibru, co jsou oni? Odpověděla Jana a smála se společně s Hankou. Potom se Jana znovu opřela o zabradlí. Hanka nejdřív stála kousek za ní, ale potom k Janě přišla blíž a opřela se o zabradlí stejně jako Jana. Když v tom se opět otevřeli dveře od těch kluků. Jana a Hanka se otočili směrem k nim. Ze dveří vyšli dva celkem vysocí borci. A v té chvili Jana řekla "Eee.. U-kiss?"
"Ou.. Ty nás znáš?" Řekla jeden ten kluk. Měl blond vlasy, bílí triko a černý kalhoty. Samozřejmě neuměl česky, takže to řekl anglicky.
"Ee.. Matně" Odpověděla mu Jana též anglicky.
"Tak to je hafo.. Ty sem přijedeš s tím, že nikdy neuvidíš ty Korejčáky a oni tu sou.. To je drsný a ješte pujdem na MCR. Né, že mě v tom necháš a budeš tu s tema Korejčákama!!" Řekla Hanka a trošku vahavě se podívala na Janu. Ta se jen usmala.
"Wow. Máš krásný úsměv" Řekl druhej kluk co měl na sobě šedý kalhoty a modrou košilu.
"Aa.." Jana se na něj usmála a nevěděla co říct.
"Hey. Soohyune, Eli honem pojďte sem.. To musíte vidět." Křikl na ně hlas.
"Tak někdy příště ahoj" Řekl Soohyun a stratil se v domě Eli ho následoval zavčel dveře za sebou a ješte jim málv a usmál se na ně. Holky mu též zamávaly na pozdrav.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama