Prosíme vás, abyste nekopírovali obsah blogu.

Bez souhlasu autorů

(Je to otázka vašeho vlastního bezpečí ;D )

Velké dny v Německu 7.čast

23. března 2013 v 21:17 | Jane xD
VII.část
"No ty bláho. U-kiss? Nebyli zas tak hrozní. Myslela jsem si, že budou vypadat hůř. Korejčani. Ale vypadali celkem dobře."Podívala se Hanka na Janu.
"A jsou vedle mě na pokoju. To je hafoo.." Řekla Jana s udiveným obličejem.
"No nic jdu se vybalit tak hodně štěstí!"Usmála se Hanka a zmizla z balkonu.
"Okey. Mohla bych si jít taky vybalit.. Je to dobrý napad, vlastně Hanka vždy měla dobré napady.. Mm.. Co asi dělá Sáruš? Pro ni je tohle neobyvatelá budova tedy podle toho co říkala.. Doufám, že tu maj alepson wifinu.. Jinak pojedem hned po koncertě dom.. Tedy pokud de o Sáru." Mluvila Jana v duchu sama k sobě a smála se.
"Pf... tak a to je všechno." Řekla Jana a oddechla si. Když konečně vybalila.
Ozvalo se klepaní na dveře. Jana se trošku lekla, ale přesto šla otevřít. Mylsela si, že to budou holky nebo Sářin taťka. Ale místo toho tam stali ti tři kluci , co se před ní a Hankou strapnili.
"Ahoj.. Přišli jsme se ti a té druhé holce omluvit. Ee..." Řekl jeden z tech kluku se sklopenou hlavou. Měl na sobě modrý kalhoty, šedý triko s napisem a měl svetle hnědý vlasy.
Jana se začala smát. A jelikož Janin smích je nakažlivý kluci se začali smát s ní.
"To je v pohodě. A omluvu vyřídím i Hance." Řekla s úsměvem Jana.
"Okey. Tak to jsme rádi, že to bereš takhle... Moc se omlouvame za to vyrušení..." Řekl druhej kluk co měl na sobě černý kalhoty a býlý triko a měl hnědý vlasy.
"Já bych to zhrnul takhle pěkne jsme se strapnily a byly bychom radi kdyby si o tom nemluvila. A pokud máš nějaký přaní nebo tak.. Tak si řekni. Podle toho co říkal Soohyun tak nás asi znáš." Řekl na rovinu ten třetí. A podíval se na přísně na Janu. Ta však rychle uhla pohledem a kívla hlavou potom řekla: " Okey. Žádný problém. Tak.. Myslím, že to je asi všechno co jste chteli ne ?"
"Jo. Já bych řekl že jo. Tak se měj." Řekl te třetí a postrčil ostatní dva kluky smerem k jejich pokoji.
"Jo vlastně.. Pozdravujte Soohyuna a ostatní!.." Dodala Jana a usmála se.
"Jasně vyřídíme" Usmál se jeden z tech kluků a podíval se na Janu a usmál se. V té chvili si Jana uvědomila, že je to Kevin.
"Usmál se na mě Kevíííín.." V duchu řekla Jana a odtancovala do pokoje. Byl to radostný tanec. "Mm.. To znamená, že ti další dva byli asi Hoon a Kiseop.. Mm... Hoon teda nebyl moc přátelskej.. Co bych vlastně chtěla od takovýho kluka.." Přemýšlela pro sebe Jana. Vzala Křeslo a vynesla ho na balkon a sedla si. V rukou měla notebook. Zamyšleně seděla v křesle a přemýšlela o jejím věku. O tom, že jde na střední. Nedalo jí to a pustila si Backstreet Boys - I Want It That Way. Zažrala se do té pisničky tak, že začala zpívat. A u Jany bylo vždy pravidlem, když se jí libila pisnička usmívala se, žavřela oči a začala se pohupovat v rytmu písničky. Nebylo by to nic zvláštního, jenže v půlce písničky přišel na balkon AJ, který mě sledoval a potichu se smál.. Potom co dohrála pisnička řekl: "No.. nebylo to až zas tak zlý. Ale chtelo by to lepší choreografii." Jana se polekala vyskořila z křesla a po chvilce se začala smát.
"No... No jo.. už to asi tak bude no.. Aaa.. co vlastně si všechno viděl?" Zeptala se Jana a sklopila hlavu a dívala se na zem a poté na své boty.
"No.. Řekněme, že skoro všechno." Stále se smál AJ..
"A..Ha.." Řekla Jana a suše polkla a kousla se do rtu.
"Soohyun měl pravdu.. S tím co říkal." Řekl a bedlivě si Janu prohlížel.
"S čím?" Vytřeštila Jana oči. A očekávala jasnou odpověď.
"Jsi opravdu hezká a máš krásný úsměv." Usmál se AJ. Jana zrudla a protože si to uvědomovala raději měla dal sklopenou hlavu.
"Jůů konečně tě poznávám všichni o tobě mluví. Já jsem Dongho.. Doufám, že neva že jsem tak brutalne vtrhnul na tvůj balkon." Řekl černovlasej kluk a stoupnul si před Janu. Jana se usmála a řekla: "Ahooj.. Já jsem Jana.. Noo.. mě to nevadí, spíš aby to nevadilo tvejm kámošům, že si tu."
"Dongho pojď zpět.. Jana má pravdu, víš jak by Soohyun a Hoon vyváděly? Buď rád, že jsem tu jen já, ty a Jana. Řekl trošku tišeji AJ a koukal se nenápadne do jejich pokoje zda někdo nejde na balkon. Dongho tedy přelezl opět na balkon kluků, ale než to udělal obejmul Janu a zeptal se jí, jak jí říkaljí její kamošky.. Odpověděla mů, že ruzně a řekla mu pár příkladů.. Potom se rozloučila i s Ajem, odnesla notebook a křeslo do pokoje.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama