Prosíme vás, abyste nekopírovali obsah blogu.

Bez souhlasu autorů

(Je to otázka vašeho vlastního bezpečí ;D )

Velké dny v Německu 8.čast

24. března 2013 v 12:11 | Jane xD
VIII.část
"Za tři hodiny jdeme na MCR.. Když si to tak vemu tak.. Teť jsou ty nejlepší prazdniny na světě.. Dostala jsem se na školu bez přijmaček, mám tu dvě skvělé kamarádky, korejský kluky, užasnej pokoj a dokonce jsem dostala i ten notas za to, že jsem se dostala na školu. Co bych si ješte mohla víc přát?!" Usmívala se Jana a v duchu zase mluvila. Najednou se ozvalo šilené bouchaní a tukani na dveře. Byla to Sára, která přišla Janě oznamit, že se má jít najíst, protože za ne cele 3 hodiny už budou stát na koncerte My Chemical Romance. Jana si vzala pro jistotu mikinu a následovala Sáru k vítahu. Z vítahu šly do jídělny, kde si daly večeři společne se Sářiným otcem.
"A smím se zeptat? Jak to vlastně bude?? Jak se dostaneme na koncert a z koncertu?" Zeptala se Jana a koukla se na Sařina otce.
"No. Nejdříve jsem chtel jít s vami, ale nakonec jsem zistil, že bude schuze. Která by měla být od 9 a jak to tak znám bude do 11. A protože přijde hodně lidí protahne se to až nekdy do raníh hodin. Takže prijdu tak ve 2 hodiny ráno. Proto jsem pro vás obědnal auto... přiveze vás na koncert a ve 12 pro vás přijede a vyzvedne váz z koncertu. Pokud mám dobré informace má ve 12 koncert končit. Kdyby se protáhnul řidič na vás počká. A kdyby snad koncert byl nudný tak zavolete sem, ale to snad nehrozí." Usmál se Sařin otec a vysvetlil jak bude vše probíhat.
Klidně jedli, pili a mluvili, že nehleděli na čas. A zdrželi se u večeře hodinu. Potom se všichni vidalali opět do svích pokojů.
"Já Sára.. Sára... Dnes potkám všechny z My Chemical Romance.. Dnešek se zapíše do mé historie. Dnešek bude nejlepší den, který jsem kdy zažila. Aaa.... proto si vezmu něco vyjmečného!" Mluvila sama se sebou Sára a chistala si oblečení. Vzala si černé triko s potiskem MCR, černé roztrhané kalhoty a černé boty. Vlasy si umyla a nechala je rozpuštěné. Dala si černou linku na oči, řasenku a červenou rtěnku. Bezchybná...
"Nějak se mi to nezdá... Myslím, že se něco zlého přihodí..
Ale co to tu breptáš nepřihodí... Je to jen koncert a ač neveříš Sáře Janča je...
Janča a kdykoli může udělat taky hloupost!
Ale přestaň kecáš tu jen nesmysli... Půjdu tam a teť si musím vybrat nějaké oblečení.." Hádala se Hanka ve svích myšlenkách sama se sebou. Najednou jí byla Sára čím dal tím méně sympaticka.. Ale přes to se odhodlala a vzala si na sebe bílé kratasy, růžové triko s potiskem a delší řetízek s eiffelovou věží. K tom svetle růžové konversky, které ladili s trikem. Jen co si umila vlasy zkoušela rozné vychitavky.. Rybí cop, drdoly a podobně. Nakonec usoudila že bude dobrý si vlasy dat na strau a zaplést je. Dala si jemné růžové stihy, řasenku a ružový lesk na rty... Hotovo.
"Mm.. Řekli kdybych něco chtěla, že mám příd.. Chtela bych aby se mno šly na koncert, ale ne to je blý jim takhle říct.." Jana se kousla do rtu a vzala si na sebe modré kratasy s pruhovaným modro krémovým trikem. K tomu si vzala modré botky, po umytí vlasů se též jako holky rozhodovala jaký si má dát učes.. Proto vyšla na balkon s notebookem v ruce a začala hledat různé účesy. V tom vyšel na balkon Kevin.
" Co to děláš?" Usmál se a zeptal se.
"Ale.. Jdeme s holkama na My Chemical Romance a já nevím jaký účes." Usmála se Jana a odpověděla mu na otázku.
"Mm.. Tak už co tam maj..." Usmal se a Jana k nemu přišoupla notebook.
"Jo tohle se mi líbí!!.." Řekl a ukazal na natažené vlasy, které byly dané na jednu stranu.
"Mm.. to není vůbec zlé, tak já to zkusím, Ano?" Řekla Jana s úsměvem
"Jo a děkuju ti za pomoc." Dodala Jana a poděkovala.
"Nemáš vubec zač. Třeba se tam potkáme. Tak uvidím jak ti to sluší." Usmál se, zamaval a zmizl v pokoji. A Jana se dala do práce. Nažehlila si vlasy, zapinetkovala, dala na ně lak na vlasy. Na rty si dala lesk, na oči stříbrnou linku a k tomu tmavě modré stiny. Perfect.
Bylo půl hodiny před koncertem a holky vyšli z pokojů a společně se vidali k autu. Nastoupili a vedeli, že auto je má za zhruba 15 minut dovést na koncert. Řidič auta je doprovodil ke vchodu a poté se vypařil jako voda na slunci. A holky již pokračovaly sami. Byly velmi natšené.. Od začátku koncertu je dělilo opravdu jen par minut. Všeechny se nemohly dočkat.. My Chemical Romance.. Dneska, tady a teť..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama