Prosíme vás, abyste nekopírovali obsah blogu.

Bez souhlasu autorů

(Je to otázka vašeho vlastního bezpečí ;D )

Velké dny v Německu 9.část

24. března 2013 v 12:10 | Jane xD
XI. část
Ozval se šilený křik fanoušků. Celá kapela MCR vyšla na podium.
"Ahojte Berlíne.. Jak se máte??" Vzal si mikrofon Gerard a pozdravil všechny fanoušky.
Dav fanoušku začal opět šíleně křičet, že se mají fajn.
"Dooobře táákže jdeme na to. A začneme..." Řekl Gerard a kouknul na bubeníka..
Potom se jen ozvaly paličky a Gerard spustil známou pisničku všem.. Byla to písnička Na, Na, Na. Všichni byly totálně na větvi. Někteří zpívali, jiní zas tancovali. Někteří se jen bavili ve skupinkách a poslochali. Hanka klidně stála, koukala na podium na MCR a tiše si zpívala. Jana se pohupoval v rytmu písničky a pozorně si prohlížela všechny z MCR. Sára tancovala jak nejlíp uměla, zpívala s polečne s MCR. Ano dala by se říct tahle věta:"Je to rebel."
Další pisnička byla Famous Last Words a hned po ní byla Sářina nejoblíbená písnička The Kids From Yesterday. Ani se to nezdálo ale tyhle 3 písničky ješte s mluvením kapely zabraly půl hodinu.
"Táák.. Teť si dáme vyc pisniček po sobě.. A v 9 bude 30minutová přestávka na podpisy a focení." Oznamil Frank. V těch další 30 minutách hraly The Ghost OF You, I'm Not Okay(I Promise), Planetary(Go!), Welcome tto the Black Parade, Helena, I Don't Love You, SING.
"Táák.. A teť kdo chce fotky, podpisy a podobně. Tamhle u tech stolků máte možnost." Řekl s úsmevem Ray. A všichni se okamžitě běželi k stolkům. Holky si to nemohly nechat ujít a taky si stouply do fronty. Po zhruba 15 minutách se dostaly na řadu.
"Ahojte" Řekl Gerard a podíval se na všechny holky.
"Ahoooj" Usmála se Jana s Hankou a pozdravily ve stejný moment. Sára zrudla. Byl to přece její sen, potkat se s MCR a hlavně Gerardem.
"Mohly by jste se nám podepsat na fotky... a vyfotit se s náma... Joo.. Aa.. Kámošce Sáře by si udělal moc velkou radost kdyby si jí dal pusu Gerarde" Řekla prosebně Jana.
"Ale jo klidně" Řekl Gerard a široce se na ni usmál.. Všichni se podepsali na kartičky s jejich jména. Hanka je ješte poprosila o podpis na její nový foták. A vyfotili se nejdřív všichni dohromady, a potom Sáru s Gerardem, jak jí dava pusu. Všechny poděkovaly a odešly. Když odchazely Sára narazila do nějakého kluka. Byl jí povědomí, ale nemohla si vzpomenout odkud.
"Jeee.. Promiň, to jsem nechtěl." Omluvil se ten kluk.
"Joo, joo.. V pohodě."Usmála se Sára a držela podepsané kartičky.
"Jee.. Ty máš.. Podpisy od všech?.. Doufám, že na mě ješte dojde řada.." Řekl a kouknul se na podepsané karty, co měla Sára v ruce.
"Aa.. Jo.. Teť jsme tam byly.. Já a moje dvě kamoškym které mě sem doprovazí." Řekla Sára s úsmevem a ukázala karty tomu klukovi. Do rozhovoru se tak zažrali, že si ani nevšimli, že autogramiáda už zkončila a kluci z MCR už zase hrají na podiu.
"Aaa.. Jejda.. Nějak jsem se tu s tebou zakecal.. A nestihnul.. Ale to nevadí.. Jsem rád, že jsem tě poznal.. Si moc fajn." Kouknul se po chvili ten kluk k stolkům.
"Jee.. Promiň. Aa.. Díky s tebou se taky dobře povída. A vlastně jak se jmenuješ? Já jsem Sára." Omluvila se Sára a v té chvili si vzpoměla odkud ho zná. Byl to ten kluk, co se asi rozcházel s tou holkou na ulici.
"Jo.. Já jsem Christian. Ale já nejsem z Německa jsem z Rakouska. Přijel jsem sem se svou bandou. Teda spíš teť rozpadlou bandou. Rozešel jsem se se svou holkou, takže půlka je se mnou a půlka s ní." Řekl trošku sklamaně.
"Aah... to mě mrzí.."Řekla Sára. Ale v jejich myšlenkách, spíš měla radost, že se s ní rozešel.
"Já taky nejsem zdejší. Jsem z České Republiky. A jsem tu jak už jsem říkala s kamoškama a mím otcem." Dodala.
"Noo.. Když neodjedeš hned dnes nebo zítra a chtěla by sis pokecat.. Tak tady máš moje číslo." Christian vytáhl tužku a papír. A začal psát, poté jí dal papírek s číslem.
"Jéé.. Díky moc.." Noo.. už musím jít najít holky.. Tak se měj." Když odchazela tak mu ještě zamávala. Christián jí též zamával a vydal se hledat zase své kamarády. Sára se podívala na hodinky bylo 10 hodin. Za 2 hodiny má koncert končit a taky má pro ně přijet auto..
"Hey.. Kočko dáš si s náma?" Ozval se cizí hlas a za Sárou, stála tam celkem početná banda kluků a holek. Byli mírně opití.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama