Prosíme vás, abyste nekopírovali obsah blogu.

Bez souhlasu autorů

(Je to otázka vašeho vlastního bezpečí ;D )

Cesta do Listové

28. dubna 2013 v 20:32 | Konan
Cesta do Listové

Při cestě do Listové nenaráželi na žádné nepřátele. Itachi,aby prolomil ticho se začal vyptávat Konan. "Konan.Změnila se Listová od té doby co..Co..jsem .. tam... no... Nebyl ?" zeptal se jí a Konan si všimla, že se mírně červená. On. Itachi uchiha, který má vždy , ledový pohled . On. Ten dokonalý, silný, Uchiha s Mangekyou Sharinganem. Ten, který musel vyvraždit celý Uchiha klan.Ten,který se poté uzavřel do sebe s právě tím ledovým pohledem. Poprvé ho uviděla se usmát. Poprvé po dlouhé době viděla, jak se červená. Poprvé, kdy svého dlouhodobého přítele z Listové viděla po tak dlouhé době, že to už raději ani nepočítala. Po dlouhé době s ním mluvila.Stále tomu nemohla uvěřit. "Pár drobností.Ještě před nedávnem byla v opravách, kvůli Orochimarovi. Už je vše v původním stavu. Vchod do bývalé čtvrti, kde sídlil Uchoha klan je stále uzavřen. Teď je nejmocnějším klanem ve vesnici Hyuuga klan , ovládající Byakugan."začala vyprávět Konan.Poslouchali to i Hidan a Deidara. "Ta vaše Listová je podle vyprávění celkem zajímavá."řekl Deidara.Když uslyšela Konan jeho hlas,vhrkly jí slzy do očí. Itachi si jich však všimnul a chytil jí pevně za ruku. "Tady se na noc utáboříme!"křikl na ty dvě hrdličky tam vzadu. "Hai!"vykřikli.postavili si svůj společný stan a poté pomohli postavit Konanin. Tak do něj zalezla a od té doby nevyšla ven. Itachi z toho byl na nervy, že ji nemá na očích. Zvedl se od stromu, o jehož kmen byl opřený a šel přímo ke Konaninýmu stanu. "Konan?"řekl tiše. "Hm?"ozvala se Konan. "No totiž.Můžu dál?"zeptal s eopatrně.Očekával odmítnutí, když se dlouho nikdo neozýval, otočil a chtěl jít zpět ke stromu. Konan ovšem otevřela stan a vyšla ven. "Nepujdeme se spíše projít?" navrhla a Itachi s úsměvem souhlasil. Šli lesní cestou a dorazili na palouček,kde se v měsíčním světle třpitilo jezírko. Konan si sundala Akatsuki plášť,tričko a džíny a skočila do vody. Itachimu se líbila její popstava výdycky, ale dneska , za záře úplňku ještě víc. "Ty nepujdeš?"zeptala se ho Konan. "No.Ehm...Totiž..."nedokázal být tam kde ona, když nevěděla co k ní cítí. Konan se vyhoupla z5 na břeh a rozešla se k Itachimu. "Copak. Ty si nemocný? Nebo jen..."sklonila hlavu.Nechtela být opět zklamaná. Itachi se nemohl dívat na její smutnou milou tvářičku. Sundal si plášť Akatsuki a poté i tričko,boty ponožky a kalhoty. Postavil se přímo za Konan, která se k němu během chvilinky co se vslékal k němu otočila zády a koukala se do zemně.Opět se jí valili slzy z
očí.Nechtěla aby ji takhle viděl, ale na to bylo příliš pozdě.Itachi ji pevně obejmul okolo pasu a zašeptal jí do ucha. "Bolí to viď?" otočila se k němu, přikývla na souhlas a pak si jen položila hlavu na jeho svalnatou hruď a plakala dál. "To nevadí,jen se vybreč.Chtěl jsem ti to říci už když tě odváděl a ty si za ním šla jako poslušné štěně.Ale nechtěl sem ti ublížit."řekl sklesle a stále jí objímal.Konečně ji držel u sebe.Konečně ji mohl hladit po vlasech. Konečně tu pro ní mohl být. "Děkuju ti za to, že ses na mě nevykašlal a nenechal si mě samotnou."řekla Konan a vzala Itachiho za ruku. Itachi šel poslušně za ní. Pak ho Konan pustila a skočila do teplé vody jezírka. Když se vynořila , začala po něm cákat vodu. "Aleee.Vypadá to ,že tu má někdo pěkně na vrch co ?"zasmál se Itachi a skočil za ní. Jen po sobě cákali vodu a smáli se. Konan se už po hodině a půl ve vodě vyčerpaně svalila do trávy a pozorovala noční oblohu,ale tu jí zachvíli zastínil Itachi. "Itachi."zašeptala do ticha. Itachi se nad ní skláněl, až ji jeho dlouhé vlasi lehtali na tváři.Na paloučku byl krásný klid a při svitu měsíce to Konan od Itachiho přišlo romantické. Itachi se natáhl vedle ní a otočil hlavu aby jí viděl do obličeje. Potom se převalil na bok , tak jako Konan a objal ji kolem pasu. Konan se k němu přitiskla. Cítila jeho vůni a v tu chvíli věděla,že Itachi je celou dobu pro ni ten pravý. Itachi Konan políbil do vlasů."Konan.Nikdy bych ti nebyl schopný ublížit.Doufám, že teď už to víš." řekl jí láskyplným hlasem. "Slib mi , že mě nikdy neopustíš Itachi.Slib mi to." řekla Konan a podívala se na něj prosebným pohledem. "Neublížím ti Konan. Nikdy bych tě nebyl schopný opustit. A kdybych to udělal, raději bych se za to zabil." řekl Itachi a objal jí ještě pevněji. Potom se posadil ,pomohl Konan také vstát a nakonec jí dlouze políbil. "Byl bych rád, kdybys dneska spala u mě ve stanu." řekl Itachi. "Hidan by teď měl být na hlídce.Tomu to bude jedno.Beztak bude spát jako zabitej i když by měl hlídat. Vůbec si nás nevšimne." dodal s jistotou Itachi, vzal Konan za ruku , pomohl jí vstát a oba se vraceli zpět do tábora.Když se vrátili bylo opravdu hrobové ticho. Jen bylo slyšet tiché chrupkání od stromu. Itachi měl pravdu. Hidan měl hlídku a místo hlídání spal pod strome jako zabitý. Itachi otevřel stan a poslal do něj jako první Konan. Ta si do něj vlezla a uvelebila se na jeho měkkém spacáku. Když dovvnitř dorazil i Itachi a zavřel stan,Konan ho chytla za zátylek a dlouze ho políbila. Itachi jí polibek oplácel. Potom se od ní oddálil. "Hmmm. Necháme to na jindy." a usmál se na ni. Potom se natáhl .Konan se natáhla vedle něj, ještě jednou ho políbila a potom si lehla na jeho hruď a poslouchala tlukot jeho srdce. Poté usnula.Itachi poslouchal jak pravidelně dýchá a s toho usoudil,že spí. Zavřel tedy oči a usnul také.

Ráno se jako první probudila Konan.Ležela Itachimu ztočená do klubíčka v náruči a náramně si ten pocit užívala. Byla ráda, že si ji Itachi vzal pod svá ochraná křídla.Zase zavřela oči a když už skoro znovu usnula do stanu jim vtrhl Deidara. Chvíli se tvářil zmateně, potom překvapeně a potom nasadil výraz jako "Cože?" , ale nakonec se vrátil k tomu co chtěl. "Hele vy dvě holubičky!"zařval,aby se probudil i Itachi. Ten se v tu chvíli napřímil a vylítl ze spacáku. "Co je Dei?!" zdůraznil Itachi. "Jen to, že máme cestu do Listové.Je poledne a vy si klidně dál chrápete ve stanu!" obořil se na něj Dei. "No a co?! Tak máme trochu zpoždění ohledně vstávání.Krom toho Listová je už za kopcem.Tak se laskavě uklidni a hleď si svého!" poslední větu Itachi zdůraznil tak, aby Dei pochopil, že s ním nemá cenu dále smlouvat.Sebral se tedy a opustil jejich stan.Itachi a Konan se dívala s otevřenouo pusou dokořán za mizejícím Deidarou. "Myslím , žebychom se měli převléct." řekla, dala Itachimu pusu a odešla k sobě do stanu. Vzala si na sebe modré šaty a přez ně hodila plášť Akatsuki.Itachi se taktéž převlékl. Když se všichni čtyři najedli,vydali se opět na cestu do Listové." "Hej.Takže vy dva jste spolu jooo?" vyzvídal Hidan. "Jo."Odpověděla Konan a zašklebila se na Hidana a na Deidaru. "Vidíš? A tys mi to nevěřil."začal obviňovat Hidana Dei. "No jo.No jo... Proomiň." omlouval se Hidan. Konan a Itachi zastavili před bránou do Listové. Nakonec dorazili i Deidara s Hidanem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama