Prosíme vás, abyste nekopírovali obsah blogu.

Bez souhlasu autorů

(Je to otázka vašeho vlastního bezpečí ;D )

Velké dny v Německu 13.čast

3. dubna 2013 v 20:01 | Jane xD
XII.část
Zavřela dveře od svého pokoje. Když v tom vyšel Sářin otec ze svého pokoje. Nevšiml si jí, taky aby jo, když z jeho pokoje společne s ním vyšla na pohled mladá žena, blondýna. Měla na sobě červené šaty. Společně s otcem Sáry šli k výtahu. Žena stlačila čudlík pro přivolání výtahu, za malý momentík byl výtah v patře. Nastoupily do něj, výtah se zavřel a nahoře se oběvila šipka dolů až nakonec se u šipky oběvila nula.
"To.. To.. Není možný.. To byl Sáá.. Ale to.. A.. Ach bože můj. Musím to říct Sáře, ale když jjí to řeknu... Má kocovinu, je napadrť a když jí to řeknu, tak mi neuveří. Nevíc řešit to při přítomnosti U-kiss by bylo velmi.. No protě je to v pr.. háji. Ach.. Pf.. Zatím bude možná lepší nic neříkat. Třeba to nic nebylo." Jana se opřela o dveře svého pokoje a přemýšlela co udělat. Když v tom ji vytrhlo otvíraní se dveří od kluků. Koukla se kdo otevřel. Byl to AJ.
"Tak honeem.. Nebo to všechno sníme bez tebe!" Řekl s úsmevem chytl Janu za ruku a táhl ji do pokoje. Když ji dotáhl do pokoje, všimla si, že Sára a ostatní členové skupiny se už vzbudili. Sára se držela za hlavu a chuť k jídlu neměla.
"Joo Sáruš.. Tady pro tebe něco mám." Řekla Jana a podala Sáře nějaké pití.
"Co to je?" Zeptala se a sykla bolestí.
"Protě to vypij.. všechno!" Řekla tvrdě Jana a mezi tím si na rohlík mazala máslo.
"No tak Okey.." Řekla nějak smířlivě Sára a začala pít.
"Mm... Bylo to celkem dobrý.. Co bylo?" Zeptala se Sára, když dopila.
"Lék."Usmála se Jana.
"Co to že?"Zeptala se Sára a kulila na Janu oči.
"No.. Mělo by ti to pomoct proti té bolesti." Ušklíbla se Jana a v té chvíli si vzpoměla na Sářina otce.
"Ah... Jo tak díky.. Jsem zvědavá.. Doufám, že to zabere." Poděkovala Sára. Po chvilce zase byla jako rybička. Všechny holky poděkovali za snidani a odešli.
"Tak co.. Co budeme dělat? V Německu nejsme takhle společne každej den!" Zeptala se Jana holek, když seděli na posteli v Sářině pokoji.
"No.. Já nevím.. Ale už nikam na koncert nejdu!" Poznamenala Hanka.
"No.. A co tak někam na nákupy? To není zas tak nebezpečný ne?" Navrhla Sára.
"To není špatný nápad." Usmála se Jana a Hanka kývla hlavou na souhlas.
"Tak, kdy a kde si dame sraz?" Zeptala se Hanka.
"Noo.. Je 10 tak za půl hodinky? Tady?" Zeptala se Jana...
"To beru. Za půl hoďky u mě na pokoju." Řekla Sára a šla vyprovodit holky.
"Tak zatím" Řekla Hanka, když stála ve dveřích. Jana už stála u svého pokoje a mávala na pozdrav.
"Táák... Co si vezmu?" Uvažovala na hlas Hanka a rozhlížela se po pokoji. Potom zamířila k velké skříni. Když ji otevřela skříň byla sotva do půlky zaplněná.
"Mm.. Mohla bych si vzít něco.. Mm.. Moment... Kolik bude stupnů možný bych si mohla vzít kraťasy.." Uvažovala Hanka a šla pustila si předpověď počasí pro dnešní den. Tam stálo, že bude celý den nádherně a bude kolem 30°C na slunci. Potom Hanka vytáhla tmavě modré kraťasy, bílé tričko na ramínkách se srdíčky a černé páskové boty. Vlasy si učesala a nechal rozpuštěné. Na oči si dala řasenku a na pusu bezbarvý lesk na rty. Měla ještě 10 minut čas. Napadlo jí, že by šla za Janou. Vzala si s sebou kabelu na rameno. Dala si do ní klíče od pokoje, peněženku a černé sluneční brýle. Potom se vydala za Janou. Když přišla k Janiným dveřím tak zaklepala. Jana otevřela dveře a když uviděla Hanku, usmála se. Pozvala jí dal. Jana na sobě měla bílé kraťasy, triko s lepkou, které bylo cekem dlouhé a na konicích se třepilo. Na nohou měla růžové konversky, které ji ladili s trikem. Vlasy si nakulmovala a poté je dala do culíku. Na očích měla jemné růžové stíny a řasenku. Rty měla natřené růžovým leskem na rty.
"Jee.. Už je půl, měly bychom jít." Řekla Jana, vzala si bílou kabelu přes rameno.
"Jop.." Hanka vyběhla z Janina pokoje a hnala se k pokoji Sáry. Než tam Hanka doběhla Sára otevřela dveře a její rty na, kterých měla červenou rtenku, se do široka usmívali.
"Co je?" Zeptala se Hanka a prohlížala si Sáru. Měla na Sobě černé kratasy, černé triko na ramínkách s bílím potiskem. Na nohou měla černé konversky. Vlasy měla rzpuštěné a na očích měla kromě řasenky i černou linku.
"No.. Teť mi volal taťka. Řekla jsem mu, že jdeme na nákupy. Podpořil nás.. A na recepci nám prí nechal kreditky. Každá máme svou a máme na nich každá 5 000Kč." Vysvětlovala Sára Hance.
"To je ale moc peněz. To si nemužem vzít! Teda, alepsoň já." Řekla navěřícně Jana a Hanka přikývla na souhlas. Jednalo se o 5000Kč přepočítáno na eura 200.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama