Prosíme vás, abyste nekopírovali obsah blogu.

Bez souhlasu autorů

(Je to otázka vašeho vlastního bezpečí ;D )

Velké dny v Německu 14.čast

3. dubna 2013 v 20:04 | Jane xD
XIV.část
"No táák. Jak si říkala, kolikrát se ti zadaří jet takhle do Německa a kolikrát se ti zadaří mít 5 000 na oblečení a tak?" Zeptala se Sára.
"A jesli se bojíte, že by jste něco museli vracet... Tak 5 000 pro mého taťku jsou jako pro vás drobné." Ušklíbla se a přivolala vítah. Jana se podívala na Hanku.
"Bete to tak, že je to za to, jak jste mi zachranili můj život a čest." Usmála se Sára a dodala.
"No tak dobře.." Řekla Jana a Hanka se usmála a sklonila hlavu, vzpoměla si jak ondlela a nic neudělala.
"Juhuu" Vískla si Sára a z vítahu běžela rychle k recepci. Tam vyzvedla karty. Každá měla jinou. Sára měla na své kartě vzpírajícího se koně, Hanka roztomilé malé štěně a Jana malé kotě co kulilo očka.
"Háá.. To se taťka vytáhnul."Poznamenala Sára a koukala se na platební karty. Každá si vzala tu svoji a vyrazily. Hned v prvním obcohdě si Jana všimla úžasné panské mikiny byla černá s kapucí. Mikina byla však zvláštní. Kapuce měla bílou barvu, černé uši a oči, takže to vypadalo jako panda. Ve předu na jedné straně pak byla roztomilá sedící panda s bambusem. A vzdu na zádech bylo spící pandí mládě. Když to Jana uviděla vzpoměla si na Dong Ha. V tu chvili jí projel hřejivý pocit. Vzala tedy mikinu a nechala na druhou stranu vedle sedící pandy vyšít Dong Ho a pod to menší srdce. Potom vybrala krabici s medvídky a šla za holkama. Hanka stála u triček a nemohla si vybrat.
"Který? Tady to nebo tohle?" Zeptala se Hanka a držela v jedné ruce bílé triko s potiskem I love Deutchland a v druhé stejné triko jen v oranžové.
"Mm.. podle mě je to bílí hezčí.."Řekla Jana a ukazala na bílé triko.
"Co sis vybrala ty?" Zeptala se Hanka zvídavě..
"Jáá.. No.. zatím nic." A začal se smát.
"Přece mi vždycky s víběrem pomáháš.." Dodala Jana a v té chvili se začala smát i Hanka. V tu chvili k nim přišla i Sára. Měla plné ruce oblečení..
"Hani tady máš ty. Toto je tvoje Jani.. Tak šup do kabinek.." Rozdala holkám nějaké oblečení a postrkovala je směrem ke kabinkám.
"Jen chci vidět jak by to na vás vypadalo.."Dodala Sára.
"Noo.. Není to zlý." Řekla Jana a vyšla ven z kabinky, měla na sobě kratasy na jedné straně černé a na drujé s černobílím vzorem k tomu bílé tílko s potiskem, který vypadal jako by na triko našplíchli spoustu barev.
"Wow.. Si kooočka.."Řekla Sára a koukala na Janu.
"Joo.. To máš pravdu.. Sluší ti to.."Řekla Souhlasně Hanka a poté složila Janě kompliment.
"Děkuju.. No Hani... Sem tě ani neoznala!" Koukala na Hanku Jana. Hanka měla na sobě bílomodré kratasy které byly na konci roztřepené a tílko, které přechazelo ze svetle modre do bíle barvy.
"Yes. Takže jsem vybrala dobře. Teť ješte doplňky.. Moment počkejte tu.." Řekla Sára a rychle odběhla. Za malí moment byla zpět.
"Tohle je pro tebe a tohle pro tebe." Rozdala věci které prinesla. Janě donesla několik úzkých barevných náramku, černé naušnice ve tvaru mašle, černé bezdioptrické bríle a dlouhý náhrdelník s mašlí stejnou jako na náušnicich a prstenu. Hance dala modrobílí náramek, světle modré nušnice ve tvaru koule a stejný tvar a barvu měl i náhrdelník.
"Perfect!" Řekla Sára a taky si šla zkusit věci co si našla. Když vyšla měla černé kraťasy, galaktické triko a k tomu černé náušnice s fialovým smajlíkem, kolem krku měla pásek s ostny a to samé měla na ruce.
"Wow. Krutě.. Nevím jak vy, ale já si to vezmu.." Složila Jana Sáře kompliment. A poté se skovala do kabinky kde oznamila, že si věci vezme.
"Yes. Též si je vezmu a co ty Hani?!" Řekla Sára a zeptala se Hanky.
"Joo.. Vemu.. Taky se mi líbí.. Dobře si nám vybrala.."Odpověděla Hanka. Jana šla platit jako první. Po ní šla se svím nakupem Sára a poslední Hanka.
"Nepůjdem se někam najíst? Mám celkem hlad!" Řekla Sára a začalo jí kručet v břiše.
"Jo. Mohly by jsme je 12 hodin"Poznamenala Jana.
"Tak půjdem tam." Ukázala Hanka na restauraci. Sára a Jana přikývli a následovaly Hanku. Potom co si obědnali jídlo a pití se domluvili, že by společne mohli jít ješte do bazénu, který byl v hotelu, kde byli ubytované. Sára zavolala otci zda by ho mohl zarezervvat bazén, tak na druhou hodinu odpolední. Otec jí vyhověl a řekl jí, že jim obědná bazen na hodinu, potom masáže a podobně. Sára byla mile překvapena. Nakonec jí ješte otec řekl, že si dají všichni společnou večeři v 8, ale ať jsou v 5 připravené před jejich hotelem. Bude tam na ně čekat auto. Prí pro ně má nějaké překvapení. Poté ještě řekl, že pozdravuje Janu i Hanku a zavesil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nayfess Nayfess | 19. listopadu 2014 v 1:08 | Reagovat

Trochu mi nesedí, jak byla jana zmlácená apod., a jakoby se zázrakem uzdravila, nic jí nebolelo, neměla žádnou modřinu...to je nějaký divný ne? :-)

2 Jane xD Jane xD | Web | 15. prosince 2014 v 20:25 | Reagovat

Je to stará povídka, celkem jsem se na ní učila :D takže jsou tam chyby a hlouposti, které jsem našla až později :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama