Prosíme vás, abyste nekopírovali obsah blogu.

Bez souhlasu autorů

(Je to otázka vašeho vlastního bezpečí ;D )

Velké dny v Německu 16.čast

19. dubna 2013 v 22:27 | Jane xD
XVI.část
Stála a žasla nad tričkem, plakáty a Cdčky s U-kiss. Najednou začala šíleně pištět. Nevěděla, kde se to v ní bere, ale byla šťastná. Je vlastně jedna zmála co se potká v Evropě s U-kiss. Potom co se trošku uklidnila, si sedla na postel. V klidu začala uklízet vše zpět do krabice. Potom dala krabici vedle postele a vzpoměla si na dárek, který dostala od Dong Ha, když byly spolu na tržišti. Postavila se a šla pro tašku. Zaváhala, ale nakonec z ní vytáhla mikinu, ale kabela byla stále ještě plná.
"Ach ten Dong Ho. Asi si některé věci nechal v kabely co mi dal." Usmála se Jana a nedalo jí a mrla se co si koupil. Byla na velkém omilu. Věci nebyli Dong Ha, ale její. K mikině bylo i triko, kalhoty, kratasy, klobou, čepka a bižuterie.
"No ty bláho.. Se zbláznil!" Vyhrkla Jana a když rozložila kalhoty našla lístek. Na lístu bylo napsáno: "Snad se ti budou věci líbit a budou mít tvou velikost. A chtěl bych Tě pozvat na večeři. Teda pokud budeš chtít. :) Mám Tě moc rád Dong Ho." četla Jana a oči se jí rozzářily. Když v tom se podívala na hodiny.
"Sakra už..." Zanadával si a rychle se oblékla do nového oblečení. A vyběhla ven. Hanka a Sára už stály u vítahu. Jana k nim rychle přiběhla a všechny vztoupily do vítahu.
"Ty si ale dáváš na čas!" řekla Sára a podívala se na Janu.
"Joo.. Promiňte uplne jsem na to zapoměla," Sklopila Jana hlavu.
"Nic se neděje. Stejne si přišla přesně na čas. Takže v klidu," řekla Hanka a koukla se na hodinky co měla na zápěstí. Sára se nasadila uražený pohled a vyšla z vítahu jako první. Když vyšli z hotelu, čekalo je auto. Pesně jak říkal Sářin otec. Nastoupily a Janě to nedalo a zeptal se kam vlastně jedou. Řidič jí řekl, že jim to nemá říkat, že je to tajemství. Najednou přijeli k jakési budově, kde na ně čekal již Sářin otec.
"Tak pojďte.. Myslím, že to co uvidíte se vám bude hodně líbit," řekl Sářin otec a usmál se. Když vešli do budovy bylo tom spoustu kanceláří.
"Kam to vlastně jdeme?" Zeptala se Jana.
"Noo.. teď jdeme k vítahu a pojedeme do 7 patra. To je poslední patro v téhle budově," Odpověděl Sářin otec na Janinu otázku, ale moc dobřevěděl, že na tohle se neptá.
"A co tu vůbec budeme dělat?!" Zeptala se opatrně Hanka.
"Noo... To je právě to překvapení, ale napovím Vám. Bude se to tíkat oblečení!" Řekl Sářin otec a vyšel z vítahu jako první. Vedl je až na konec chodby, kde si stoupnul před dveře. A řekl:"Tak jsme tu.. Neudělejte mi tu ostudu rozumíte?!" Všechny holky kývly hlavou na souhlas. Když otevřel dveře a všichni vešli do místnosti uviděli spostu fotografů, fotáků, kamer a další.
"Ahoj. Už na vás netrpělivě čekáme já jsem Tom Rajs a Vy by jste my měli být modelem. Nebo spíš modelkami a budete fotit reklamu. Když budete hodně šikovné mohl vás nafotit třeba i se zvířaty a tak," řekl celkem vysoký muž a v rukou měl fotoaparát.
"Tak jdem na to," Dodal a řekl jim jak se mají chovat kam se mají divat a tak. Po asi 15 snímcích je pochválil za dobrou práci. A oznámil, že bude foti i každou zvlášť. Sára šla jako první a fotila se s kytarou. Hanka se fotila s velkým plyšákem medvěda. A Jana se fotila s malím roztomilým štěnem. Každá měla 15 snímků. Potom se fotili úplně sami bez věcí a zvířat.
"No řekl bych, že jste opravdu dobré. A v roli modelky by jste se určitě nestratili," Pochválil je fotograf.
"Jo, abych nezapoměl tady máte flešky. Na nich jsou vaše fotky." Podal každé jednu flešku.
"A smím se zeptat, jakou fotku jste vybrali, pokud jste vybrali na tu reklamu?" Zeptala se Jana.
"Joo... Hned vám jí ukážu," řekl fotograf Rajs a šel směrem k počítači.
"Tady tuhle. Moc se mi líbí. A to oblečení, jak se míší společně různé styly," Rajs se usmíval na obrazovku a bylo na něm vydět, že je s prací holek spokojen. Na fotce stála Sára na levé straně a měla na sobě černé triko a černé potrhané leginy. Jana seděla uprostřed na jakési kostce a měla na sobě sněhove bílé šaty a boty na podpadku. Hanka, která stála na pravo měla černé kratasy a černobílé triko a na hlavě měla černý klobouk. Pozadí i kostka, na které seděla Jana mělo béžovou barvu. Sárin pohled byl takový, až namyšlený. Hanka se jen úsmávala. Jana se taky usmívala, ale byly jí vidět i zuby. Prostě úžasná fotka.
"Wow," Užasla Jana.
"Nemám slov.. Čekala jsem že to bude dobré, ale až takhle?" řekla Sára a koukala na obrazovku. Hanka jen stála koukala na obrazovku s otevřenou pusou a vyraženýma očima. Nakonec po chvilce řekla:"To není možný... Takhle nevypadám.. Nebo.." Po chvilce přišel i Sářin otec, který si prohlídl všechny fotky a byl mile překvapen. Poté se Sířin otec a holky odebrali na večeři.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama