Prosíme vás, abyste nekopírovali obsah blogu.

Bez souhlasu autorů

(Je to otázka vašeho vlastního bezpečí ;D )

Velké dny v Německu 18.čast

24. června 2013 v 20:42 | Jane xD
XVIII.část

Ráno se Jana vzbudila jako první. Dongho ji stále měl v obětí, usmála se. Dongho i ostatní kluci ještě spali. Jana se snažila vyprostit z Donghova obětí, ale vše bylo marné tisknul ji tak silně, že se nedokázala z jeho stisku dostat. Nakonec to vzdala a koukala se na jeho krásnou tvařičku. Vždy dělal jak je neporazitelný a silný kluk, ale ve vnitru byl citlivý a važil si všech a všeho kolem něj. Najednou se jeho oči otevřely a první pohled byl do Janiných modrých očí.
"Ahoj, jak si se vyspinkala?" zeptal se Dongho s úsměvem.
"Do růžova," odpověděla Jana a zakřenila se. Najednou oba uslyšeli nějaký rámus.
"Co to bylo?" zeptala se Jana a byl v jejích očích vidět strach.
"To nevím. Jdu se podívat," řekl Dongho a už se zvedal ze země.
"Počkej! Jdu s tebou," špitla Jana. Nechtěla probudit ostatní kluky. Proto se oba pomalu vylížili ven s pokoje. A co nevidí, Sářin otec. Byl tam ještě s dalšíma chlapama a tou blonďatou ženskou.
"Myslíš si, že ten podvot jen tak zakreješ?" křičel jenez z mužu na Sářina otce.
"Ale já..." nestačil dokončit větu Sářin otec a hned se skável na zem. Od toho chlapa mu přiletěla taková fatka až ho porazila. Z úst mu začala téct krev.
"Ptal se Tě snad někdo na něco?" opět zařval ten chlap a Sářin otec se zvedal ze země.
"Takže buď nám do pátka pošleš 10 milionů, nebo budeš bez dcerušky!"dal mu ultimátum muž.
"Tak co sis vybral?" Zeptal se hned v zápětí.
"Ale tolik peněz najednou. Já je neseženu," řekl Sářin otec a bylo na něm vidět, že má strach.
"No jak chceš.. Buď peníze nebo dcera. Čas máš do pátku!" řekl muž již klidně a odešel směřem k výtahu. Doprovázeli ho ti další dva další chlápci. Když se zavírali dveře od vítahu ješte křiknul na tu blonďatou ženskou ať ho pohlídá. Ta přikývla a odešla do pokoje Sářina otce. Jana si nedala říct a okamžitě běžela za otcem Sáry.
"Jste v pořádku?" zeptala se starostlivě a v té chvíli k nim doběhl i Dongho.
"Ano jsem. Vy jste to slyšeli?" zeptal se a koukl se na Dongha.
"Ano." odpověděla Jana.
"A kdo je tohle?"
"To je Dongho je to..," nestačila doříct Jana.
"To je jedno kdo to je. Hlavně nikomu nic neříkejte. A Jani ty řekni holkám a musíme odjet pojedeme do.. Třeba do Francie." řekl rozrušeně Sářin otec.
"Ale.. Ale.. Nebude lepší když pojedeme jen my?" zeptala se Jana.
"Hm.. Dobrý nápad. Takže poletíte hned po obědě rozumíš. Vyřiď to Sáře instrukce vám pošlu!" řekl a rychle zapadl do svého pokoje, aby to té blondýně nebylo divné, že je tak dlouho pryč. Jana s Donghem šly zpět do pokoje.
"Hele kluci nechcete jet do Francie? Holky tam pojedou a navíc bylo by to super ne?!" vyhrkl Dongho a všichni kluci na nej jen koukali. Po chvíli se ozval leader celé skupin : "Ale tak.. tak proč né? Mě by se tam též líbilo." Všichni kluci teda kývli hlavami a šli se nachystat na odjezd z Německa do Francie. A Jana šla tuhle novinu oznámit holkám. Jenže nevěděla jak jím to má vysvětlit. Zatukala na dveře Sářina pokoje a Sára jí otevřela a pozvala k sobě do pokoje.
"Ahoj, co potřebuješ?" zepatala se zvědavě Sára.
"No.. Mam ti od tvého taťky vyřídit, že si máme zbalit," řekla Jana.
"Cože a proč? Vždyť tu máme být až do konce prazdnin!" řekla Sára a byla velice naštvaná.
"No.. Pojedeme prí do Francie, ale bez tvého otce, řekla Jana a Sára po téhle větě začala šíleně pištet. Byla natšená z toho, že pojedou sami do Francie, bez doprovodu dospělích. Potom okamžitě běželi s tohle novinou za Hankou. Hanka se tomu též nebránila a byla velmi potěšena. Všechny se šli zbalit. V 11 jsou na oběd a ve 12 už jim letí letadlo do Francie.
"Ješte pár posledních věcí a je to všechno zbalené," řekla si pro sebe Jana. Když v tom jí do pokoje vtrhl Kevin. Nejdřív se Jana polekala a koukala na něj jako vyvoraná myš. Potom se ho, ale zeptala co tak najednou dělá v jejím pokoji. Kevin si sedl na postel a přitáhl si Janu k sobě.
"Výš musím ti něco říct. Asi jsem se do tebe zamiloval," řekl a koukal se Janě do modrých očí.
"Já.. Já..," Jana něvěděla co má říct. Ale Kevin jí přerušil tím, že jí dal na ústa prst.

"Já vím, líbí se ti Dongho, ale ničí mě to, když tě s ním vydím. Chová se jako pitomec. Je namyšlený a protivný, hraje si na to na co není, ale já.. já jsem jiný," řekl Kevin v domění, že si Janu nakloní na svoji stranu. Ale Jana nechápala jak to mohl říct. Vždyť na ni byl vždy Dongho milí a byl i pozorný. Nedokázala si to vysvětlit. Proto jen stála a koukala svýma modrýma očima na Kevina.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama