Prosíme vás, abyste nekopírovali obsah blogu.

Bez souhlasu autorů

(Je to otázka vašeho vlastního bezpečí ;D )

Velké dny v Německu 19.čast

7. července 2013 v 16:46 | Jane xD
XIX.část
"Co to tu děláte?" zeptal se Kiseop a vlezl do Janina pokoje. Jana se otočila, aby zistila kdo přišel. A Kevin se zvedl a šel směrem ke Kiseopovi. Kevin chytil Kiseopa za rameno a sklopil hlavu. Kiseop a Jana se jen na něj koukali. Kevin stále mlčel a najednou se napřímil a s úsměvem řekl: "A jde se balííít." A odešel balkonovými dveřmi pryč.
"Co to bylo?" zeptal se Kiseop Jany.
"Já nevím," odpověděla Jana a koukala se na Kiseopa.
"No.. Tak já už taky půjdu. Musím si taky zabalit a skontrolovat ostatní a tak," řekl Kiseop a otočil se na noze.
"Jo, jo. Pozdravuj je tam," křikla ješte Jana a usmívala se, ikdyž ji Kiseop neviděl.
"Budu," řekl Kiseop a ješte jí stačil zamávat. Ozvalo se tukaní a nějaký známí hlas. Po malé chvilce ho Jana poznala. Byl to hlas Hanky. Proto se Jana rozhodla jít a otevřít.
"Táák. Já mám zbaleno a ty?" zeptala se Hanka energicky a prohlížela si se zájmem Janin pokoj.
"No.. Ješte pár věcí a už to bude," odpověděla Jana a pozvala k sobě do pokoje Hanku.
"Tak já ti pomůžu," nabídla se Hanka.
"To je dobrý. A kdy to vlastně letí?" zeptala se Jana Hanky a koukala se na hodiny.
"Po obědě kolem jedné hodiny! Měla by sis pospíšit je 11. A musíme jít ješte na oběd!" popohnala Hanka Janu, která si dávla už poslední věci do cestovní kabele.
"Tak hotovo a jdem pro Sáru. I s věcma a potom rovnou na oběd a od tam na letiště," rozkázala Jana a Hanka jen přikývla. Sára již stála před svým a vypadalo to jako by se loučila se svým pokojem.
"Tak jdeme?" zeptala se Jana a Sára přikývla a všechny tři děvčata šly k vítahu. Došli ke stolu na kterém byla rezervace pro ně. Na stole ležely tři obálky. Na každé obálce bylo napsáno jedno jméno. Sára se chopila své a začala číst nahlas: "Ahoj Sáro, velmi se ti omlouvám, ale boužel nemohu jet s vámi. Věřím však, že si to velmi užijete. Kdybych nemohl přiletět za vámi do Francie. Máte tu každá i letenku zpět do Česka. Odlet bude z toho letiště kde přistanete 21. července. To znamá za 14 dní. Poletí s vámi i ti kluci z Koree. Budou mít pokoje tam kde vy, takže se jich držte. Na účty jsem vám dal nějaké peníze. Ne, že je všechny utratíte. Ikdyž moc dobře tě znám, takže vím, že je stejně všechny utratíte. Užij si to s holkama a zatím se měj krásně zlatíčko. Tvůj Táta." Sára se usmála a hodila dopis do malé taštičky. A v té chvíli přišel číšník a zeptal se co si dají. Každá si obědnala to na co měla chuť. A po dvanácté pro ně přijelo auto, které je zavezlo na letiště. Na letišti se odbavili a vše zařídili. A samozřejmě se potkali společně s U-kiss. Bylo to vše celkem rychlé. Ani se nenadáli a už seděli v letadle. Kevin, Kiseop a Aj seděli v zadu. Před nimi seděli Eli, Hoon a Dong Ho. Vedle přes uličku vedle Kiseopa seděla Sára s Hankou a Jana s Soohyunem seděli před nimi. Pár minut po vzlétnutí Hanka a Sára usnuli, a tak Jana začala číst dopis od Sářina otce. "Ahoj Jani, moc se omlouvám za to jak jsem tobě, ale i těm klukům stížil život. Moc se omlouvám a doufám, že mi to odpustíte. Nevím co bych dodal. Jen prosím dávej pozor na Sáru a Hanku. Vím, že si rozumná holka a Hanka taky. Jen Sára je občas divoká. S pozdravem Sářin táta." Jana se zasmála. A Soohyun se na ni podíval a kouknul se do dopisu. Když si toho jana všimla, dopis rychle schovala a usmála se na Soohyuna.
"Hele nechceš abych se vyměnil s Donghem? Nebo tak?" Zeptal se Soohyun.
"Nemusíš jesli necheš," a podívala se po Donghovi, který spal.
"Stejně spí," dodala Jana.
"Aha. Hm.. Je tak roztomilý. Nejlepší je když si hraje na drsnáka, ale přesto je to jen křehká dušička. Mám ho velmi rád. Tak ne, že mu zlomíš srdce. To bych ti udělal ze života peklo!" řekl Soohyun výhružně. A Jana jen přikývla. A v duchu se jí pletly různé myšlenky. Po pár hodinách přistáli, vzali si tašky a jeli autem do hotelu. Bylo tam krásně.

"Tak všichni si vybalíme a v 5 sraz taky. Půjdeme se podívat po městě a na Eiffelovu věž," rozkázal Soohyun a odemkl dveře do pokoje. Něco málo před pátou hodinou už všichni U-kiss stáli před svými pokoji. Dongho už netrpělivě přešlapoval, a proto zaklepal všem holkám na pokoje. Sára vyšla naštvaná a křikla, že mají ješte čtvrt hodiny čas a že si mají dát pohov a poté silně přibouchla dveře. Jana s Hankou se začaly smát a Hoon začal nadávat. Jana ješte jednou zaklepala na Sáru a domluvila se s ní, že Sára zůstane na pokoji. A U-kiss s Hankou a Janou se za dvě hodiny vrátí. Všichni souhlasili, a proto se vidali do města. Prošli různé obchody a památky, potom se stavili na zmrzlinu a nakonec se vidali k Eiffelově věži. Všem se tam moc líbilo. Čas byl neúprosný, a proto se museli vrátit, aby se Sára neobávala, že jsou pryč dlouho. Ale Sáře to nijak nevadilo vyčerpáním usnula a spala až do rána. Ostatní šli ještě na večeři, když se mezi Hankou a Hoonem stalo něco zvláštního.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 chemical_angel chemical_angel | Web | 24. srpna 2013 v 17:46 | Reagovat

pekné :))
snaď budu aj dalšie čast ,)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama