Prosíme vás, abyste nekopírovali obsah blogu.

Bez souhlasu autorů

(Je to otázka vašeho vlastního bezpečí ;D )

Velké dny v Německu 20.část

26. října 2013 v 19:09 | Jane xD

XX.část

Kdo by to kdy čekal, že se Hanka zamiluje do Hoona a Hoon do Hanky. HH, 2H zkratka Hoon, Hanka. Hoon nebyl zrovna dvakrát hodný. Tedy ze začátku, ale postupem času si na holky zvyknul. Každý den v Paříži byl úžasný. Holkám i klukům se nečekaný výlet líbil. Zatím co Hanka a Hoon spolu cukrovaly. Sára chodila po obchodech s Kevinem a hrály ještě s Kiseopem pc hry. Soohyun a Eli chodily po památkách společně s Janou i Donghem, ale chodili i do posilovny a k bazénu. Jana jakož to zvědavé dítě už od mala se nemohla dovtípit co se stalo se Sářiným otce. A proto se jednou rozhodla Sáře vzít mobil a opsala si číslo jejího otce. Jednoho odpoledne se odhodlala a konečně mu zavolala.

"Prosííím..?" ozvalo se z druhého konce. Jana se trochu lekla.

"Dobrý den, mohu mluvit s… panem.." Jana si nemohla vzpomenout jeho příjmení.

"Jano?? To jsi ty? Kde si na mě vzala číslo a jak se vede Sáře, doufám, že nic netuší?!" Sářin otec však rozpoznal Janin hlas.

"Našla jsem ho v Sářině mobilu. Sářa nic netuší a všichni si to tu moc užívají. A co vy jste v pořádku?" Janě se ulevilo, když zjistila, že je to Sářin otec.

"Ano jsem, vše se nakonec vyjasnilo a vše je v pořádku za 3 dny se uvidíme na letišti v Praze! Budu tam na vás čekat! Už musím jít tak se tam mějte, ahoj." Sářin otec dal Janě instrukce, pozdravil ji a zavěsil. Jana byla ráda, že se mu nic nestalo. Potom však začala uvažovat logicky a jako dospělá. Když všichni i Dongho bydlí v Korei a navíc jsou zpěváci, jak asi za nimi budou jezdit? Jana posmutněla. V té chvíli se v pokoji objevil Dongho a s ním ješte další kluk. Byl to Alexandr, bývalí člen skupiny U-kiss. Navzájem se pozdravili. Dongho Janě oznámil, že Alexandr tu bude do konce prázdnin s nimi. Den utekl jako voda a už zbývali jen dva dny do konce. Do odjezdu do Prahy. Do odjezdu domů. Proto se všichni domluvili a udělali si společný den, kdy chodili po obchodech, památkách a na jídlo šly vždy do restaurace. Všichni byly z celého dne nadšení. Když byl čas oběda, vrátili se do hotelu na oběd.

"Zítra odpoledne odlétáme, víte o tom?" zeptala se opatrně Jana.

"Už zítra a v kolik?!" optala se Sára.

"Někdy odpoledne, myslím!?" odpověděla Hanka, ale nebyla si stoprocentně jistá.

"Pravda a mi pojedeme do Německa a z Německa domů?" optal se Alexander.

"Ano," řekli současně Jana a Soohyun. Potom se na sebe usmáli.

"Někdy za vámi přiletíme," řekl Hoon a podíval se na Hanku. Hanka přikývla.

"Joo, moc se těším až se zas uvidíme, tyhle prázdniny jsou nezapomenutelné," dodal Kiseop a podíval se na Kevina. Kevin se začal smát a pokyvoval.

"Takže dnes večer.. Pártyy" oznámil všem Kiseop. A všichni se začali smát. Domluvili se tedy, že udělají párty na rozloučenou. Všichni se převlékli a nazdobili jeden z pokojů, pustili písničky a začli tancovat. Měli tam i různé sladkosti. Dokonce si dali i nějaké dárky a podobně. Asi kolem druhé hodiny všichni odpadli. Všichni se probudili a bylo kolem desáté hodiny. Sára začala šílet, že nestihnou letadlo. Jana ji uklidnila, že letí až ve tři hodiny.

"A jak dlouho poletíme?" optala se Hanka.

"Asi tak dvě hodiny, takže budeme v Praze kolem páté hodiny. Tam nás vyzvedne Sářin taťka. Potom pojedeme k Sáře domů a další den pro nás přijede můj taťka a pojedeme domů," oznámila Jana. Nakonec všichni začali uklízet po včerejší párty. Bylo dvánáct hodin a všichni se rozhodli jít se najíst. Po obědě si šli všichni sbalit věci. Asi kolem jedné se všichni setkali na recepci. A vydali se na cestu na letiště. Cesta tam trvala asi půl hodiny, ale oni se všude možně zdržovali. Bylo pár minut po druhé hodině a U-kiss s bývalím členem Alexandrem, Janou, Sárou a Hankou stáli před letištěm. Všichni se šli odbavit. Potom se rozloučili a holky šli k autobusu, který je měl přivést k letadlu. Trvalo to asi tak patnáct minut a letadlo se odlepilo od země. Jak se předpokládalo tak přesně v pět hodin odpoledne letadlo přistávalo v Praze. Netrvalo ani patnáct minut a holky si šli pro svoje zavazadla. Po chvíli čekání přišel Sářin otec a s ním jeli domů.

"Tak jak jste se tam měli?" zeptal se Sářin otec.

"Bylo to tam super, příští rok jedem zas!" řekla Sára.

"Joo.. A to, že jste byly ve Francii, prosím neříkejte, bude to naše malé tajemství!" řekl Sářin otec.
"To je pravda známe mamky. To by zas bylo, příště nikam nepojedeš a podobně," přidala se Jana, aby holky nic nemohli namítnout. Sára a Hanka přikývly, tohle moc dobře znaly. Když přijeli, bylo kolem osmé večer. Všechny šli do Sářina pokoje. A střídali se v koupelně asi po půl hodině se šli navečeřet. Po večeři si psali s U-kiss a nakonec si i volali přes skype. Asi kolem jedenácté večer ukončili všichni rozhovor, protože byli ospalí. A nevíc U-kiss se museli vypořádat s osmihodinovým posunem v čase. Takže, když v České republice bylo jedenáct večer u nich v Korei bylo sedm hodin ráno. Další den Jana vstala v devět a Hanka pár minut po ní. Sára se vzbudila až o hodinu později. V deset už byl Janin otec u Sářina domu a čekal na Janu a Hanku. Všichni se rozloučili a Jana s Hankou jeli domů. A takhle skončili prázdniny v Německu, Francii a částečne i v České republice.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Týna Týna | Web | 27. prosince 2014 v 20:40 | Reagovat

Moc pěkná povídka s dobrým nápadem a humorným dějem. Někdy mi dokonce vyhrkly slzy smíchu :)

2 Jane xD Jane xD | Web | 24. ledna 2015 v 19:01 | Reagovat

Jee děkuju, jsem ráda, že se líbila :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama