Prosíme vás, abyste nekopírovali obsah blogu.

Bez souhlasu autorů

(Je to otázka vašeho vlastního bezpečí ;D )

KJONGDŽU

26. ledna 2015 v 18:08 | Seeg

1.kapitola-Mokré tílko

Bylo pár dnů před silvestrem ,když mi mamka zavolala ,že jí přišel dopis.V dopise byla poukázka na třítýdenní zájezd do Kjongdžu.

Mamka mi nabídla ,že můžu jet místo ní ,protože na tom není zdravotně zrovna nejlíp.Já radostně souhlasila.Hned jsem si začala balit věci ,protože odjezd byl už druhý den dopoledne. Ještě ten den jsem si našla nějaké informace o Kjongdžu. Je hlavním městem království Sjednocená Silla ,tehdy však neslo název Kumsong. A spousty dalších zajímavostí
Na druhý den ráno mi nezvonil budík ,takže jsem vstala a jen tak tak jsem stihla autobus.V autobusu jsem seděla vedle holky ,asi v mém věku ,která se jmenovala Kim.Pořád mluvila o tom ,že jede na koncert nějaký začínající kapely.Po nějaké době konečně usnula a já si mohla taky trochu odpočinout.Zapla jsem si MP3 přehrávač a zbytek cesty prospala.
Když jsem dorazila do hotelu ,byla jsem ohromená.Ten výhled na město ,ta nádherná koupelna ,ale ta postel,...Byla obrovská.Pomyslela jsem si ,že je to až deprimující ,spát na tak velké posteli sama.Vybalila jsem si a pak se přes hodinu kochala výhledem.Po několika minutách jsem si napustila plnou vanu. Vylezla jsem ven ,až když jsem začala zavírat oči ,a tak si šla lehnout.
Vzbudila jsem se brzy ráno ,vyčistila si zuby a šla na snídani.Dole jsem si nandala jídlo na talíř a ktomu jsem si vzala hrnek čaje.Už jsem byla na cestě ke stolu ,když do mě ze zadu někdo vrazil.Celá politá čajem ,jsem se rozzlobeně otočila a stál tam docela pohledný kluk. Je mi odněkud povědomý,pomyslela jsem si.
"Omlouvám se." řekl s úsměvem ve tváři.
"To nic." odvětila jsem. …Znovu se usmál a odešel.Odložila jsem snídani a šla se na pokoj převléknout.
Ale ve výtahu jsme se potkali zase.
"Ahoj." řekl.
"Čau"odpovídám.Zmáčknu šestku a on se usměje.Zbytek cesty výtahem bylo ticho.Když výtah zastavil oba jsme vystoupili a šli společně chodbou ,až k mému pokoji ,on šel k vedlejším dveřím.
Když jsem vešla do pokoje a měla svlečené tričko, tak někdo zaťukal na dveře.
"Chviličku"zakřičela jsem a rychle na sebe hodila košili ,zapla jen horní knoflík a šla otevřít.Když jsem otevřela stal tam nečekaně ,ten co do mě vrazil , a tvářil se překvapeně ,když jsem otevřela prakticky s rozepnutou košilí.
"Ehmm...Já..."
"Promiň...hned si to zapnu" přerušila jsem ho.
"Tos nemusela"řekl s toužebným výrazem a pokračoval v tom, než jsem ho přerušila.
"Já … přišel jsem se zeptat ,jestli nechceš jít do parku ...Jo a jmenuju se Young Jae"nabídl mi
"No to by mohlo být super.Tak pojď dál než se osuším.Mimochodem já jsem Mi Yong"řekla jsem.
Když jsem zalezla do ložnice a svlékla si kalhoty polité čajem ,tak jsem slyšela ,jak mu zvoní telefon .Chvíli s někým mluvil a pak mi řekl ,že už musí jít ,že do parku půjdem někdy jindy.
Řekla jsem si ,že se půjdu projít po městě.Když jsem byla už na cestě zpátky ,uviděla jsem plakát.Na tom plakátu byl Young Jae a pět dalších kluků ,pod nimi bylo napsáno B.A.P nová chlapecká skupina."První koncert již za šest dní.Mám si koupit lístek ? Nemám ?"
Když jsem šla dál směrem k hotelu ,uviděla jsem letáček Sháníme organizátora ,pište na email: ORspolecnost@email.cz. Napadlo mě ,že bych tam zítra mohla zavolat a zeptat se ,jestli ještě mají volné místo.
Když jsem dorazila zpět do hotelového pokoje ,zalezla jsem do vany ,ale usnula jsem.Když jsem se ráno vzbudila ležela jsem v posteli. "Kde jsem se tu vzala?"pomyslela jsem si.
"No nic..." řeknu udiveně a jdu se obléknout.
Potom co jsem se nasnídala jsem chtěla jít do pokoje a napsat té OR společnosti ,když v tom mi zazvonil mobil.
"Ano?" řekla jsem.
"Ahoj.Promiň ,že volám až teď ,ale …"

"Kde si vzal moje číslo ?" přerušila jsem ho. A byla jsem zvědavá co řekne.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lexy Lexy | 26. ledna 2015 v 20:01 | Reagovat

strašné dobra povídka doufám že co nejdřív  bude další díl

2 Seeg Seeg | Web | 26. ledna 2015 v 21:06 | Reagovat

Další díl bude určitě brzy ... jsem ráda, že se ti to líbí :) :)

3 Hatachi Hatachi | 26. ledna 2015 v 21:31 | Reagovat

Je to zajímavé. Jsem zvědavá, co bude dál. Jediné, co mě mrzí je, že jsi rozdělila DaeJae...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama