Prosíme vás, abyste nekopírovali obsah blogu.

Bez souhlasu autorů

(Je to otázka vašeho vlastního bezpečí ;D )

Don´t love - 8. Jungmin

17. března 2015 v 18:27 | Elvírka
Don´t love
8.Jungmin

Jin se na ní upřeně díval. Bylo to poprvé, kdy jí viděl brečet. Poprvé mu přišla zraněná a bezmocná. Jako by se díval na úplně jinou So Hae Mi. Přišel až k ní a objal jí.
"Nech mě! Pusť mě!" Chvíli se tomu snažila bránit.
"Už je to dobrý, neboj se....... Neplač." Zašeptal jí. Když ho slyšela neovládla se a přitiskla se k němu. Potřebovala cítit něčí přítomnost.
"Promiň...... Promiň mi, že jsem ti volala..... Ale, já nevěděla co mám dělat." Brečela dál.
"To je dobrý. Hlavně, že se ti nic nestalo...... Teď mi řekni, kdo tu byl." Zeptal se už klidněji. Poznal, že je v šoku a že nátlakem z ní nic nedostane. Vedl jí ke gauči a oba se posadili.
"Byly tu dva muži a říkali, že chtějí nějaké peníze které si půjčil můj táta. Ale to je přece blbost, nemám tátu. Pak se mě ptali na mámu. Nechtěla jsem jim nic říct a tak mě jeden z nich praštil. Tak jsem jim nakonec řekla, že máma odjela vydělat nějaké peníze."
Přestala mluvit a Jin viděl, že je zamyšlená.
"A dál?"
"Noooo, prý nám dají ještě týden. Pak ale příjdou, ale máma se má vrátit až za 14 dní. Ani nevím kolik peněz jim dlužíme. Vůbec teď nevím co mám dělat."
Sklopila hlavu a ubrečený obličej schovala do dlaní. Nechtěla, aby jí takhle viděl právě Jin.
"Pojď, dneska přespíš u nás."
"Ne! Chci tu zůstat. Nikdo mě odsud nedostane!" Řvala rozrušeně na Jina.
Ten se ale hned zvedl a šel ven. (Kam šel?) Seděla tam a přemýšlela, když se vrátil Jin.
"Zůstanu tu s tebou. V tomhle stavu tu nemůžeš být sama." Řekl s klidem a šel si sednout vedle ní. Viděl jak se celá třese. Zatáhl jí k sobě a jednou rukou jí držel kolem ramen. Bylo jí jedno, že je to kluk kterého nemá zrovna v lásce. Byla ráda, že s někým koho dobře zná. V jeho náruči se cítila v bezpečí a konečně se trochu uklidnila.
"Máš hlad?" Zeptal se najednou.
"Noooo..... Celkem jo"
"Fajn, něco udělám." Dívala se na něj, jak jde do kuchyně a nevěřila vlastním očím. (Co je to s ním? Žádná chobotnice ani jiný narážky? Chce tu být se mnou? Dobrovolně?..... Je to vůbec on?) Byla už dost unavená a tak se natáhla na gauči. I když se tomu bránila jak mohla, nakonec se jí začali zavírat oči. Po chvíli už o sobě nevěděla.
Jin se otáčel v kuchyni jak uměl. Bylo štěstí, že ho vaření bavilo. Když měl hotovo, nesl Jídlo na stůl. Chtěl zavolat So Hae Mi ke stolu, pak si ale všiml že leží. Potichu se k ní sehl a prohlížel si jí. (Jsi tak pitomá, viď? Proč jsi nemohla počkat, než skončíme?..... Jen já tě můžu trápit. Nikdo jiný na tebe nesáhne.) Dál si prohlížel její obličej a nemohl z ní spustit oči.
Přibližoval se, blíž a blíž..... Najednou se jejich rty setkaly. Snažil se jí políbit co nejněžněji aby jí neprobudil. Přesto si všiml, že otevřela oči. Divil se, že nezačala hned vyvádět..
"Jine?"
"Ano?" Zašptal nervózně. Nevěděl co od ní může čekat. Bál se, že mu jednu natáhne. Přesto se ani nepohnul.
"Stejně tě nesnáším." Řekla rozespale. Na to se Jin jen pousmál.
"Vždyť já tebe taky." Znovu jí políbil, tentokrát dlouze. Po chvíli se na ní znovu podíval a viděl její vzdorovité oči. Konečně jí zase poznával, přesto si všiml, že se na něj dívá nějak jinak.
"Opravdu tě nesnáším" Nedala se a dál ho provokovala. Dívala se mu přímo do očí.
"Já tebe víc." Hladil jí po vlasech a začal jí líbat o to vášnivěji. Jako by jí tím chtěl ukázat, jak moc jí nesnáší. Jak moc jí nemůže vystát. Sám ale moc dobře věděl, že už to od začátku není pravda. Jen se tomu bránil zuby nehty. Bál se, že by ho odmítla. Ale teď když byl tak blízko a měl jí přímo u sebe se nedokázal ovládnout.(Konečně..... Konečně jsem sebral odvahu.... Tolik jsem ti chtěl říct, jak chci být s tebou.Teď už nemusím říkat nic.) Běželo mu hlavou když jí líbal.
(Co to dělám? Zbláznila jsem se?..... Proč nedokážu přestat? Proč mu neřeknu dost? Mám ho snad ráda?...... Co si to pořád namlouvám? Jistě že ho mám ráda.... Šíleně ho mám ráda.)
Běželo So Hae Mi hlavou a začala mu vášnivé polibky oplácet. Objala ho a úplně se jeho polibkům oddala. Konečně si uvědomovala, že to v sobě celou dobu jen dusila a snažila se svým citům bránit. Dobrou chvíli trvalo než se přestali líbat.
"Měla by jsi se najíst než ti to vystydne." Řekl s úsměvem Jin.
"Najednou mě ten hlad přešel."
"Hej! Já se stím vařil! Nemáš vychování? Koukej to sníst." Nakvašný Jin se zvedl a táhl So Hae Mi ke stolu. Ta se neochotně posadila a pustila se do jídla. Jin si sedl vedle ní a pozoroval jí.
"Budeš na mě takhle pořád koukat? Nelíbí se mi to." Zašklebila se na něj.
"Jo, baví mě to." Začal se k ní znovu naklánět. Chtěl jí znovu políbit. Najednou cítil, že se jí nemůže nabažit. Jenže So Hae Mi začal v tu chvíli zvonit mobil. Rychle se zvedla. Div neschodila Jina ze židle.
"Jine?" Dívala se vystrašně na mobil.
"Co je?" Zvedl se a šel hned k ní.
"Nevím, volá mi nějaký cizí číslo."
"Ukaž, já to vezmu" Vzal jí mobil z ruky a zvedl ho.
Jin: Halo?
V: Jine?
Jin: Proč voláš So Hae Mi takhle pozdě? Zbláznil jsi se?
V: Jak to že jsi zvedl její mobil?....Chtěl jsem se jí zeptat, jestli dorazila v pořádku domů.
Jin: Jo dorazila. Ale umíš si opravdu vybrat chvíli, kdy zavolat. Fakt díky.... Měj se.
Uslyšel Vho smích a tak to položil.
"Kdo to byl?" Zeptala se nervózně So Hae Mi.
"To byl V, chtěl vědět jestli jsi v pořádku......... Už jsi to snědla?" Položil její telefon na stůl a odnesl prázdný talíř.
"Určitě jsi unavená, jdi spát."
"Dobře" Přinesla Jinovi peřiny aby si mohl ustlat na gauči.
"Bude ti to stačit?" Starala se.
"Proč? Chceš abych spal v tvém pokoji?" Hodil na ní svůdný pohled.
"Blbče!" Zasmála se a hodila po něm polštář. Doslova ho to uzemnilo na gauč.
" Co? Blbče?! Kdo je tady blbec?" Rozeběhl se za ní, ale So Hae Mi se stačila zamknout v pokoji.
"Dobrou" Popřál jí za dveřmi a šel si lehnout.
Když se So Hae Mi ráno vzbudila, šla rychle do kuchyně. Chtěla udělat Jinovi snídani, ale když se podívala směrem na gauč, viděla jen složené peřiny. Hledala Jina všude po domě, ale byl pryč. Snažila se zamaskovat svojí modřinu na obličeji jak jen to šlo. Zklamaně se oblékla a šla do školy. Konečně došla do třídy a viděla Kim Jae Nu.
"Ahoj!" Volala na ní jen jí viděla ve dveřích. So Hae Mi na ní jen mávla a pomalu šla k lavici.
"Co to máš s obličejem?" Ptala se zvědavě.
"Aaaaaale, to se těžko vysvětluje."
"Hmmmm..... Jo, hledal tě tu Jungmin. Máš za ním o přestávku jít. Prý je to důležitý."
"Jo, díky." Nechtělo se jí za ním jít. Nakonec ani nemusela. Hned jak zazvonilo, objevil se před její třídou.
"Pojď se mnou, musíme si promluvit." Dívala se na něj a nelíbilo se jí, jak se na ní dívá.
"Tak co je tak důležitý." Zajímala se otráveně, když došli do prázdné místnosti.
Jungmin hned zamkl dveře a začal do So Hae Mi strkat až jí stazil na zem. Ta se praštila ramenem o zem.
"Zbláznil jsi se?!" Řvala na něj a držela se za rameno. Chtěla se hned zvednout, ale on jí ještě víc přirazil k zemi. Sehl se k ní a výhružně se na ní díval.
"Konečně vím, co jsi zač! Užila jsi si to? Možná ti to nedošlo, ale ze mě si srandu dělat nebudeš!" Dívala se na něj a nechápala co mu udělala.
"O čem to mluvíš?"
"Jak se má teta? Nejmenuje se ta teta náhodou Jin?!.......Viděl jsem vás!"
"Co?"
"Nedělej ze mě ještě většího blbce! Viděl jsem tě, jak jdeš k Jinovi!"
"Jo taaaaaak...... (zasmála se) To je jinak, vysvětlím ti to."
"Neobtěžuj se! Nezajímá mě to!....Od teď uděláš to co ti řeknu!"
"Co?..... Už jednou jsem ti řekla, že mě vyhrožovat nebudeš! Nemám důvod tě poslouchat! Co si vůbec myslíš?"
Měla toho právě tak dost. Chtěla mu jednu natáhnout, ale v tu chvíli vytáhl Jungmin mobil a ukázal jí to video.
"Přece nechceš Jinovi zničit kariéru ne? Když neuděláš co ti řeknu, skončí tohle video na internetu! Chápeš co by to pro něj znamenalo?" Dívala se na video a myslela, že se jí to jen zdá. Nemohla uvěřit tomu, že by zašel tak daleko. Chvíli tam seděla a přemýšlela.
"Co teda chceš?" Řekla nakonec poraženě.
"Hodná holka (vítězně se usmál).... Od teď se na Jina ani nepodíváš! Bude pro tebe jen vzduch, jasný?! Když ti zavolám, příjdeš kdykoliv a kamkoliv! Jasný?" Zlomeně tam seděla a poslouchala co jí říká. Nakonec jen kývla a Jungmin jí tam nechal sedět na zemi a odešel.
Držela se za rameno a nevěděla co jí bolí víc. Jestli to rameno, nebo to že se musí vzdát Jina. Teď když se konečně dali dohromady. Pomalu se zvedla a šla zpátky do třídy. Když došla dovnitř, už na ní volal učitel.
"Když nevíte kdy zvoní, počkáte venku!" Vrátila se na chodbu a opřela se o zeď.
(To už zvonilo? Kdy?...... Jsem zase na začátku. Zase se od něj musím držet dál..... Ale nesmím mu zkazit kariéru. Zpívání miluje, nikdy by mi to neodpustil. Musím to udělat, už kvůli němu.) Slzy se jí kutálely po tvářích když na to myslela. Konečně se ozvalo zvonění na přestávku, ale So Hae mi si ho ani nevšimla. Dokud jí nevyrušil hlas Jina.
"Proč tu takhle stojíš?" Ptal se s úsměvem na tváři. Díval se na ní a viděl, že brečela. Myslel, že je to kvůli tomu včerejšku.
So Hae Mi nevěděla co mu říct. Nedokázala se mu ani podívat do očí.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karis Karis | E-mail | Web | 17. března 2015 v 18:52 | Reagovat

Jungmine! Ty hajzle! Tohle jsi posral! Pořád ho žeru xD toooo.. Noooooooo ty mi snad chodíš číst deník a pak z něho píšeš tuhle povídku.. Jinak si to neumím vysvětlit xD
Jako vždy se těším na další díl :33

2 Wolf Wolf | 17. března 2015 v 19:16 | Reagovat

Proste nie !!! Bože prečo ?! :D Jungmin -_- ... Aish ..  Vždy sa musí niečo posrať -_- :D :D nj však ff :D :D .. Dokonalý diel :) teším sa na ďalší :3 :D

3 Elvírka Elvírka | Web | 17. března 2015 v 19:44 | Reagovat

[1]:Jungmin se nám pěkně vybarvil mno :-D

[2]: No jistěže musí :-D A bude hůř :-D

4 Hatachi Hatachi | 17. března 2015 v 21:01 | Reagovat

Jungmin je teda pěkně vypočítavá děvka. Zajímalo by mě, co natočil za video, když i jindy nebojácná HaeMi se tak rychle vzdala.
Ale na druhou stranu jí chápu. Jina miluje a nechce ohrozit jeho kariéru.
Jsem moc zvědavá, co bude dál. Moc se těšim a netrpělivě čekam na další díl...

5 Jaera Jaera | Web | 8. října 2016 v 11:33 | Reagovat

To je ale smejd!!!
Doufam, ze mu Jin da co proto!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama