Prosíme vás, abyste nekopírovali obsah blogu.

Bez souhlasu autorů

(Je to otázka vašeho vlastního bezpečí ;D )

KJONGDŽU ep.13

30. března 2015 v 15:48 | Seeg
13.kapitola-Štěně
 
"To je ten chlap ,co nás .... zamknul v koupelně"šeptla jsem.
"Cože?"divil se YoungJae.
"Ten chlap co tu byl kvůli ... zamknul nás ."šeptala jsem dokola.
"Mi Yong?"YoungJae vůbec nevěděl o čem mluvím.
Nějakou dobu se ze mě pokoušel dostat o čem mluvím ,ale já jen opakovala "to byl on,ten co nás zamknul,byl v domě".Když to vzdal ,šel pro kluky ,ale ti byli stejně zmatení jako YoungJae. Po chvíli přemýšlení ,ale YongGuk řekl ,že asi ví koho myslí.Řekl klukům o tom chlapovi co tu byl ,aby opravil dveře.Ale klukům se to moc nezdálo.Když se mě ale YoungJae zeptal jestli je to on,chytila jsem se za hlavu a řekla ,že toho mám dost,že jsem se neměla vracet a že toho tady a všech mám už dost. To YoungJae nevydržel a odešel pryč.
Když jsem se přestala chovat jako blázen a vzpamatovala jsem se,bylo to jako kdybych se opila.Od doby co jsem si uvědomila že ten chlap ,který tu opravoval dveře je ten o nás zamknul ,jsem si nic nepamatovala.
Sešela jsem dolů zabalená v peřině a schoulila se na křeslo.Koukala jsem skrz dveře ven na zahradu.Vůbec jsem nevnímala ,když na mě kluci muvili.Dokonce jsem si ani nevšimla ,že tu YoungJae není.
"Tohle je strašný...je jako tělo bez duše."řekl tiše DaeHyun,když byli v kuchyni.
"Jo ...je to děsivý"přikývl Himchan.
Když jsem si uvědomila,že jsem celý den jen seděla a koukala na zahradu,připadala jsem si jako blázen.(No ... budu dělat ,že se nic nestalo. ... snad to kluci udělají taky.)
"Pffff.... To je zima!"křikla jsem a zvedla se z křesla.JongUp,DaeHyun a Himchan na mě koukali ,jako bych přišla z jiné planety.Zelo si ale nejspíš uvědomil ,o co se snažím.
"Jo to je...trochu přitopíme."řekl a mrknul na kluky, po chvilce jim došlo proč.
Celý večer jsme všichni předstírali ,že se nic nestalo,ale kolem jedenácté hodiny jsem si konečně uvědomila,že tu není YoungJae.
"Kluci ?"
"No?"řekli jednohlasně.
"Kde je vlastně YoungJae?Celý den jsem ho neviděla."zeptala jsem se pomalu. Všichni nějakou dobu mlčeli,ale nakonec promluvil Himchan.
"Víš Mi Yong....YoungJae ..."
"Byl ve studiu."dokončil to YoungJae a všem se ulevilo ,když ho viděli doma.
"Ahoj"pozdravila jsem ho ,ale on se na mě ani nepodíval.Odešel hned nahoru.
"Co se stalo ?"zeptala jsem se.
"Slyšelas ... byl ve studiu ,tak je unavený."řekl JongUp ,ale mě bylo jasný ,že tím to není.Něco jsem musela říct ,ale co to bylo.
Když jsem vešla do pokoje ,ani jsem se nedivila,že tam YoungJae není,ale bylo mi to líto.
"Co jsem to řekla,že se tak chová?"mumlala jsem si pro sebe.
Druhý den ,když jsem ráno sešla do obýváku ,tam byli všichni až na YoungJaa.(Muselo to být strašný ,když se na mě tak všichni už od včera dívají.).
"Co jsem řekla?"zeptala jsem se a kluci se tvářili ,jako by o ničem nevěděli.
"O čem to mluvíš ,Mi Yong?"zeptal se tupě DaeHyun.
"Neche toho......"řekla jsem a sedla si na zem,opřaná o zeď.
"Od doby ,co mi došlo, že to byl ten chlap... si nepamatuju co jsem řekla nebo udělala."řekla jsem tiše. Kluci na mě jen koukali ,ale nikdo nic neříkal a to mě naštvalo.Stoupla jsem si ,šla do kuchyně ,nalila si sklenici vody a čekala až začnou.Když nikdo dlouho nemluvil a jen na mě pořád koukali ,nevydržela jsem to.
"Mluvte!"zařvala jsem na ně a skleničku ,kteou jsem měla v ruce ,jsem hodila na zem. Všichni se na mě přestali koukat a ještě nějakou chvíli bylo ticho.
"Tak co bude?"zeptala jsem se rozklepaným hlasem.Byla jsem tak naštvaná na to co jsem udělala ,i když jsem nevěděla co to bylo.Nevšimla jsem si ani jak se na mě koukají teď ,po tom co jsem udělala takovouhle scénu ,mě mají určitě za blázna.
"Víš...."začal YongGuk.
"No?"šeptla jsem.
"Když nás tam YoungJae zavolal a tys pořád opakovala -to byl on,ten co nás zamknul,byl v domě- tak jediný chlap ,který tu byl a nikdo ho neznal byl ten chlap ,kterýho jsem zavolal já.Bae Goa bys po hlase poznala ,takže jsem usoudil ,že to může být jen on. ..."vyprávěl mi pomalu.
" A co dál ? ..." vyptávala jsem se ,když se zarazil ,jako by to už dál vyprávět nechtěl.
"Noo .... Když jsem to řekl nahlas ... chytila si se za hlavu a řekla ,že už toho máš dost a že ...."zarazil se a napil se trochu vody.
"...že ses neměla vracet a .... že nás máš už dost."dořekl to YongGuk a vykročil směrem ke kuchyni.
Hned po tom co jsem si uvědomila,že jsem řekla to nejhorší ,co v tu dobu šlo jsem si sedla na zem a koukala na vchodové dveře jako štěně ,co čeká na pána.Kluci si začali zase šuškat mezi sebou a já jen koukala na dveře a říkala si ,jak jsem blbá.Když se mě Zelo pokusil zvednout ,aby mě odnesl do pokoje,vykřikla jsem na něj ať se ani nepokouší na mě sahat.
Když YoungJae pišel domů já jsem pořád seděla na zemi ,směrem ke dveřím ale spala jsem s hlavou opřenou o koleno.
"Mi Yong?"divil se YoungJae.
"Chtěl jsem jí vzít nahoru ,ale nenechala mě na ni ani sáhnout."řekl Zelo v polospánku.
Otevřela jsem oči a vidím jak u mě někdo stojí,ale jsem strašně unavená na to ,abych zjišťovala kdo to je.Najednou se ke mě sehne a já zjistím ,že to je YoungJae.Vezme mě do náruče a nese do pokoje.Když mě položí na postel ,otáčí se ke dveřím.
"Nechoď"křiknu.
"Nevěděla jsem co říkám...Byla jsem celý dva dny úplně mimo...Pomiň mi to."vymlouvala jsem se a pomalu si sedla.YoungJae se na mě podíval a sedl si ke stolu na židli.
"Co bych ti měl odpouštět... Když je člověk mimo ,většinou říká to ,co si doopravdy myslí."řekl ,zvedl se a šel pryč.
"YoungJae ..."šeptla jsem.
Pokoušela jsem se spát ,ale nešlo to. (Co jsem to udělala...říct něco takovýho lidem ,který mám na světě nejradši...jsem tak blbá!).
Když jsem nemohla usnout ,řekla jsem si ,že se půjdu projít.Vyšla jsem z pokoje ,na prsa jsem si tiskla polštář a namířila si to rovnou do YoungJaova pokoje.Potichu jsem zaklepala na dveře a po chvíli se otevřely.
Když mě YoungJae uviděl ,zeptal se mě co tu dělám.
"Nemohla bych si na hvíli lehnout k méďovi ,který zahání zlé sny?"zeptala jsem se a doufala ,že aspoň než usnu.
"Méďa má zrovna teď zlý sen."odsekl YoungJae a zabouchl dveře.
Já se opřela o zeď a sjela podél ní až na zem.Seděla jsem tam celou noc a tiskla k sobě polštář pořád silněji.Když ze svého pokoje vylezl Zelo a uviděl mě ,jak tam sedím opřená u YoungJaova pokoje ,vzdychl ale nechal mě být.Postupně vyšli všichni a já pořád seděla u jeho pokoje.
Když YoungJae vylezl ani o mě nezavadil pohledem.
Ale můžu si za to sama.
Pomalu jsem slezla dolů po schodech a sedla si na křeslo.Koukala jsem zase na zahradu a nic nevnímala,když YoungJae přišel domů šel vždycky hned do svého pokje a já si vždy sedla vedle jeho dveří.Teď už to bylo jen zoufalé...
Když ráno YoungJae vyšel z pokoje ,já tam nebyla.Já i kluci jsme seděli dole.
"Už nikdy nikam nechoď"řekla jsem ,když YoungJae sešel schody. Když to uslyšel,zarazil se.
"Takže si to pamatuješ...."šeptla jsem.
"Když si nezapoměl,proč to nedodržuješ?"zeptala jsem se ,ale on mlčel.
"Já to dodržuju užněkolik týdnů ,ale je to očividně jednostranné."pokračovala jsem.
"Můžeš mi aspoň říct do očí ,že ten slib neplatí?"zeptala jsem se ho a kluci na něj koukali a čekali co řekne stejně jako já. Když ale dlouho mlčel ,nevydržela jsem to.
"To stačí...až se vrátíš ,už tady nebudu..."šeptla jsem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | 30. března 2015 v 18:25 | Reagovat

Vůbec se Jaemu nedivím, že takhle reagoval. MiYong mi přijde, jako hodně velký psycho.
Dovedu pochopit, že z toho neznámého má strach, ale že z toho až takhle zmagoří, že od sebe odežene Jaeho...
No možná má pravdu, že se neměla vracet.
Těšim se na další díl.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama