Prosíme vás, abyste nekopírovali obsah blogu.

Bez souhlasu autorů

(Je to otázka vašeho vlastního bezpečí ;D )

Nekonečný večer

17. března 2015 v 17:59 | Elvírka |  BTS
Fandom : Bangtan boys
Autor : Elvírka

"Jsi na řadě." Postrčil Jimin Sugu a sedl si na jeho místo.
"Moc se tam nezabydluj, za chvíli se vrátím." Napomenul ho a šel se nechat fotit.
"Jak tě znám, tak je to nejmíň na hodinu." Smál se Jin, když je slyšel.
"Mě stačí jen chvilka. Jsem na focení přirozený talent." Odpověděl mu hrdě Suga a rozeběhl se na plac. Focení šlo perfektně jen do momentu, kdy se tam objevil Jimin. Přistihl ho, jak si ho prohlíží a roztomile se u toho culí. (Proč na mě pořád tak kouká. Bože, asi se zblázním.) Pomyslel si, když celí zčervenal jako rajče a začal se usmívat.
"To je přesně ono.... Jen tak dál." Pochvaloval ho fotograf a fotil jako o život. Konečně bylo focení hotové a šlo se natáčet. Když konečně skončili, bylo už pozdě v noci. Kluci seděli v autě a smáli se. Jen Suga byl tak unavený, že nebyl schopný mluvit. Tiše seděl a jemně se opíral o Jimina. Nechtěl aby mu to bylo nepříjemné, ale přesto si nemohl pomoct. Jimin si toho po chvíli všiml. (Proč se takhle blbě opírá? Takhle ho budou bolet záda.) Pomyslel si a jednou rukou Sugu objal aby ho stáhl víc k sobě. To už ale Suga tvrdě spal a jen se k němu pořádně přitiskl.
"Pšššššš, buďte potichu. Suga usnul." Napomenul je Jimin a dál si ho prohlížel. Když konečně přijeli k domu snažil se ho Jimin probudit jak nejjemněji uměl. To by tam ale nesměl být i V. Už šel do domu, ale když si všiml o co se Jimin bez úspěchu pokouší řekl si, že mu půjde pomoct.
"Hej! Vstávej už!" Zatřásl s ním a Jimin jen valil oči. Suga se polekal a okamžitě se posadil.
"Já usnul?" Ptal se zmateně.
"Jo, a strašně si chrápal." Smál se V a utekl.
"Ty! Počkej ráno! Budeš se divit jak tě probudím já!" Volal za ním ještě Jimin a pak se otočil směrem, kde pořád seděl zmatený Suga.
"Kecá" Usmál se na něj Jimin a Suga okamžitě zčervenal. Vystoupili z auta a šli konečně dovnitř. Suga se svalil na gauč vedle JungKooka.
"Když jsi tak unavenej tak si běž lehnout." Napomínal ho Jimin a přísně se na něj podíval.
"Hmmm, za chvíli." Odvětil mu Suga a snažil se udržet vzhůru jak jen to šlo. Do toho vyběhl V z koupelny a začal vyvádět. "No tak kluciiiiii! Přece nebudete spát. Něco si zahrajeme." Říkal to s takovou energií, že to ostatním až lezlo na nervy. Nechápali, kde tu energii pořád bere.
"Fajn. Zahrajeme si kdo tě první svalí na zem." Vyletěl z gauče JungKook a ostatní ho se smíchem následovali.
"Nééééé!" Křičel V, když ho ostatní povalili na zem a zalehli ho. Suga to se smíchem sledoval a nakonec se taky přidal. "Hned všichni slezte! Nechte toho!" Řval na ně V, ale nikdo ho neposlouchal. Všichni se bavili tím jak je bezmocný. Když konečně slezli. V se snažil popadnout dech.
"Tak co? Máš ještě nějakej skvělej nápad?" Provokoval Jimin Vho a smál se na něj.
"Ne.... Dobrý.." Odpověděl udýchaně V. Sugovi se nelíbilo, když je viděl spolu. Užíral se, když je viděl pohromadě. Hned se musel postavit a jít k nim.
"Jiminem jdi se umýt, půjdu hned po tobě." Vyhnal ho do koupelny a sám mu zašel do pokoje pro věci, aby se tím Jimin nezdržoval. Trpělivě čekal před koupelnou dobrou půlhodinu. Konečně se otevřeli dveře a Jimin ho vtáhl dovnitř.
"Co je?" Polekal se Suga, přestože byl nadšený tím co udělal.
"No nechtěl jsem aby tu byla zima." Uličnicky se Jimin usmál a vzal si svoje věci. Suga se nemohl ubránit pohledu na něj a pozoroval jeho vypracované mokré tělo. Ani si v tu chvíli neuvědomil, že si toho Jimin všiml.
"Co je? Mám někde něco?" Prohlížel se a to už měl Suga pocit, že to dál nevydrží a utekl z koupelny. Zabouchl za sebou dveře a opřel se o ně. Konečně se mohl v klidu nadechnout. (Jestli máš někde něco??? To myslíš vážně?..... Aaaaaah, vážně! Jak se vůbec můžeš takhle ptát?.... Právě, že máš všude všechno ty blázne jeden slepej.) Stěžoval si pro sebe, když chtěl Jimin vyjít ven a tak rychle uskočil od dveří.
"Máš volno" Usmál se na něj a tak se Suga rychle schoval v koupelně, než si mohl někdo všimnout jak se zase červená. Když se osprchoval chtěl se obléct. Jenže teprve v tu chvíli si všiml, že si zapomněl svoje věci a chytil se za hlavu. (To se může stát jen mě!) Omotal si ručník kolem pasu a vyšel ven z koupelny. Rychle si vzal v pokoji věci a vrátil se do koupelny.
"Aaaa to je zima." Klepal se a rychle se oblékl. Konečně vylezl ven z koupelny a posadil se k ostatním. Hned po něm šel do koupelny V. Byl rád, že má Jimina zase chvíli pro sebe. Tajně ho pozoroval, když se dívali na televizi. Líbilo se mu takhle ho pozorovat. Mohl by tam takhle sedět věky a stejně by ho to nikdy nepřestalo bavit. Bohužel mu jeho radost nevydržela dlouho. V se totiž vrátil z koupelny dřív, než si Suga představoval. Mohl si jen tiše povzdechnout, když ho sledoval jak se řítí z koupelny rovnou k pokoji. Ve dveřích se zastavil a Podíval se na Jimina.
"Dneska si beru tvojí postel." Zavolal na něj s úsměvem ve tváři.
"Co? Mojí? Proč?"
"Protože je tvoje a protože chci spát nahoře." Nepřestával se V usmívat a dívat se na něj jeho uličnickýma očima.
"Tak o tom si nech jen zdát hochu." Ušklíbl se na něj Jimin a myslel si, že dá V pokoj. Ten se ale ještě víc rozzářil a choval se jako dítě.
"Fakt můžu? Super, díky." Otočil se a vběhl rychle do pokoje. Jimin vyskočil a běžel rychle za ním. Téměř hned byl z pokoje slyšet křik. Bylo naprosto jasné komu ten hlas patří. Chvíli po tom z pokoje vylezl J-Hope, měl slzy v očích a držel se za břicho. Vypadal jako by měl nějaký záchvat, ale on se prostě jen nemohl přestat smát.
"To musíte vidět" Řekl a ukazoval směrem na pokoj. Suga to nevydržel a šel se hned podívat co tam spolu vlastně dělají. Jenže se zarazil hned ve dveřích. Vyvalil oči a snažil se pochopit o co se to vlastně snaží. V byl na horní posteli a držel se jí zuby nehty. Jimin ho držel za nohy a snažil se ho stáhnout jak nejlíp uměl. V se dál nehodlal pustit a tak ho Jimin začal lochtat.
"Nech toho! Přestaň! Stejně se ani nepohnu!" Křičel se smíchem V. Jak tam Suga tak stál a pozoroval ho, bylo mu líto že není na Vho místě. Tolik by si to v tu chvíli přál. Už se na to nemohl dál koukat a šel k nim.
"Nech ho, vem si mojí postel. Já budu spát dole." Řekl potichu.
"Ale to nejde, taky jde o princip. Přece tě nepřipravím o postel."
"To je v pohodě. Jen už ho nech." Jimin dal na jeho radu a hned přestal.
"Dnes máš štěstí." Vzal si věci a přehodil je na dolní postel.
"Počkej...... Řekl jsem, že si můžeš vzít tu mojí. Dole se ti přece jen špatně spí.
" Divil se Suga a sledoval Jimina, jak si bez dalších námitek lehá na dolní postel. "V pohodě.... Jednou to přežiju.
" Otočil se a rozhodl se usnout. Suga jen zklamaně sklopil hlavu a vyskočil na svojí postel. Lehl si, hlavu si podepřel rukama a díval se do stropu. (Klidně bych si to s tebou vyměnil. Jen chci, aby ses dobře vyspal.) Pomyslel si a za chvíli usnul. Uprostřed noci ho ale něco probudilo. Slyšel nějaké zvuky a tak otevřel oči. Myslel si, že se mu to jenom zdá. Viděl tam Jimina jak leze nahoru k němu a svalil se vedle něj.
"Co je?" Ptal se rozespale Suga a znovu si lehl.
"Měl jsi pravdu, dole se prostě nedá spát. U tebe je to lepší..... Hezky se vyspi." Vlezl k němu pod peřinu a přehodil přes něj ruku.
"Jo.... Ty taky" V tu chvíli byl Suga na vrcholu blaha, zavřel oči a konečně spokojeně usnul.
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Karis Karis | E-mail | Web | 17. března 2015 v 18:43 | Reagovat

Já tě miluju hej :33 ještě by mu v dalším díle mohl říct že ho miluje, ale samozřejmě zápletku Jimin a V *-* a pak by V řekl že má holku... A Karis by byla na světě :'D teď jsem se nechala unést XD a podle toho názvu jsem si představovala Jimina v podvazkach :'D hrozne moc mi to zvedlo náladu *3*moc moc moc dekuju :33

2 Seeg Seeg | Web | 17. března 2015 v 19:17 | Reagovat

Tak po tom, co jsem si představila Jimina v podvazkách jsem nemohla. Dík za pobavení Karis. ...Jinak moc povedené :)

3 Elvírka Elvírka | Web | 17. března 2015 v 19:41 | Reagovat

[1]: No tak to jsem ráda, že si ti to líbilo.... Ani nevíš jak jsem se s tím trápila, než jsem to napsala :-D

4 Hatachi Hatachi | 17. března 2015 v 20:46 | Reagovat

To bylo moc hezké. Povedlo se tě to.

5 Elvírka Elvírka | Web | 17. března 2015 v 20:51 | Reagovat

[4]: Děkuju moc :-)

6 Kaspi Kaspi | Web | 11. dubna 2015 v 22:17 | Reagovat

To bylo šupa kjůt :3 Jimin :33 Suga :33 Hhé :3 BTS :33 Miluju je, a tohle bylo sladký :))) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama