Prosíme vás, abyste nekopírovali obsah blogu.

Bez souhlasu autorů

(Je to otázka vašeho vlastního bezpečí ;D )

Chained up by your love (18+)

13. března 2016 v 18:17 | Whalie~ |  VIXX
"Já to nedokážu! "vyjekl Leo na Hyuka.
"No tak, nemůžeš být pořád takový stydlín! Přede mnou děláš takové roztomilé věci pořád!" odvětil Hyuk.
Je těsně před jejich natáčením pro variete show Weekly idol k jejich comebacku s Chained up a Hyuk se právě snaží naučit Lea jak dělat aegyo. Což o to, Leo by to zvládl, ale rozhodně ne před tolika lidmi a už vůbec ne na kameru. Vždy ho to stojí tolik úsilí! Nesnáší, když musí dělat všechny tyhle cheesy věci, ale ostatní a to hlavně fanoušci to zbožňují! Jelikož mu pohled na smutné fanoušky rve srdce, rozhodl se s tím něco udělat a cvičit na svém studu. A proto náš nesmělý bloňďáček přišel za člověkem, kterému věří ze všech nejvíce a ke kterému vzhlíží, jelikož on tyto věci zvládá s přehledem. Kdo jiný by to mohl být než jeho boyfriend Hyukie~~!
"A-ale to je jiné….před tebou mi to nevadí." vykoktal ze sebe Leo s rudými tvářemi.
Hyuk se k němu přiblížil, chytl ho za hořící tváře a řekl: "Leo, budu tam s tebou. Přímo ve studiu. Představ si, že tam nikdo jiný není. Jen mi dva. Ty a Já."
Leo se uklidnil a znovu se snažil nacvičovat. Leo byl Hyukovi vděčný. A svou vděčnost dával najevo v každém svém pohledu na něj. Hyuk nevěděl, jestli má být rád anebo být naštvaný, protože ho Leovi pohledy tolik vzrušovali, a to až tak že se nemohl soustředit.
Byly spolu každý den a poctivě cvičili, tedy pokud necvičili se skupinou. Ale to vlastně nebylo nic divného. Chodí spolu už přes rok. Nejdříve museli projít hodně trnitou cestou, ale díky skvělým členům Vixx, kteří je dokázali pochopit, podpořit a přijmout je, vše překonali. Uběhlo pár dní a den natáčení byl tu. Leo byl odhodlaný, Chtěl všechnu tu Hyukovu snahu co do Lea vkládal splatit a dát do dnešního natáčení vše. To už k Leově povaze prostě patří. Neumí být někomu dlužný. Ostatní členové se tomu jen smáli. Div mu nešlehali plameny s očí, jak hořel odhodláním!
Byly v kostymérně, když najednou Leo začal utíkat na chodbu. Ostatní členové nevěděli, co to má znamenat, jestli nakonec Leovi ruply nervy nebo se zbláznil. Ale pak uviděli jak se na chodbě zdraví se Sunggyu sunbae z Infinite.
"No jo to jsem vám zapoměl říct Sunggyu sunbae je dnešní MC místo Hyungdona." Řekl manažer. Členové se uklidnili, že Leo neutekl a pokračovali v přípravách. Leo byl rád, že tam sunbae byl, jelikož s ním je dobrý kamarád. Hned si povídali a Leo přímo jiskřil štěstím. Hyukovi to nevadilo, znal Lea a věděl, že je ke svým přátelům vždy milí a vždy u toho vypadal jak malé štěně, které bylo rádo, že si s ním někdo hraje. Jeho klidnost mu, ale moc dlouho nevydržela.
Během natáčení viděl Hyuk Leovi pohledy na Sunggyua, jak se nechal škádlit jeho poznámkami jako by se Leo snažil jen pro sunbaeho. Jeho trpělivost začala velmi rychle ubývat a pomalu ale jistě začal hořet žárlivostí! Hyuk, který nikdy před Leem nedal znát svoji slabost, začal rychle ztrácet svůj klid. Připadalo mu, jakoby i sám Sunggyu věděl o Leovi roztomilosti a přemýšlel, jestli mu snad o Lea taky nejde. (Aish, to mi neříkej, další kocour v ringu!) začal přemýšlet Hyuk. Ale jako vždy se zachoval profesionálně a nedal na sobě nic znát.
"Yah, musíme to dnes všichni oslavit. To jak se Leo dneska předvedl, to si zaslouží nějaký dobrý pití a jídlo! Dneska je to na mě!" řekl Sunggyu a objal Lea kolem ramen. Všichni
členové Vixx se hromadně otočili na manažera a když ho uviděli kývat tak se začali radovat. No samozřejmě až na Hyuka. Ten jen seděl se zavřenými pěstmi a koukal do země.
"Co je s tebou, proč nemáš radost! Seš dneska nějaký divný." poznamenal všímavý leader eN.
"Ah, ne nic, hyung nic mi není, jen jsem se asi trošku unavil během natáčení." Zakřenil se Hyuk a snažil se oblafnout leadera.
(To ti tak věřím, dá se v tobě číst jak v otevřené knize! Žárlivost, haha tak to vidíš i náš malý maknae začíná dospívat! Bože teď mluvím jak nějaký starý dědek ještě že mě nikdo neslyší!) zamyslel se eN a přitom se zasmál nad svým otcovským úsudkem.
"Cheers! Na Lea! Ať už se nikdy nestydí! Na našeho Cutie Lea!" pronesl přípitek Sunggyu a přitom si neodpustil bloňďáčka trochu poškádlit. Leo na něj jen vyplázl jazyk, ale nevěnoval tomu moc pozornosti. Nemohl přestat myslet na Hyuka. (Doufám, že už mu je líp, že ho ta únava aspoň trochu přešla. Snad si všiml toho, jak moc jsem se dneska pro něj snažil. Musím mu večer ještě jednou pořádně poděkovat. Haha a asi už vím i jak!) zamyslel se Leo a při poslední myšlence se lišácký pousmál. Hyuk při Leově reakci na Sungyovu poznámku jen zatíná pěsti a pořád si opakoval, že za chvilku už bude konec a půjdou domů. Ale i tak celý večer se musel koukat, jak se někdo snaží sbalit jeho přítele. A přitom Leo vypadal tak roztomile, když se rozčiloval nad Sunggyovým škádlením!
"Yah, nepij tolik Ravi, zase nebudeš moct dojít domů!" napomíná Ken Raviho, když vidí, jak do sebe hází dalšího panáka.
Hyuk začínal být docela dost naštvaný a věděl, že to dneska večer nedopadne zrovna nejlíp, a to hlavně když viděl Raviho, jak mu skoro pozvracel rozkrok. Všichni věděli, že už je čas jít domů, když uviděli jak na tom Ravi je. Hyuk ho vzal za ramena a šli pomalinku do auta, kde už seděl připravený manažer k odjezdu.
Když konečně dorazili zpět do dormu, Hyuk pomáhal opilému Ravimu.
"Aigoo, náš super maknae Hyukie~~co bych bez tebe dělal!" žvástal opileckou řečí Ravi a chytl Hyuka za zadek. Hyuk to ani nevnímal, ale Leo si toho moc dobře všiml. Škublo mu nervama obočí a rozběhl se k Hyukovi. " Ukaž, pomůžu ti s ním!" nabídl se Leo.
Hyuk se jen obrátil a odešel odvést Raviho do pokoje, který sdílel spolu s eNem. Ten už byl připravený převzít vláčného člena a uložit ho do postele.
(Co mu je? To je pořád unavený? Aish stejnak si to zítra s Ravim vyřídím. Jak mu mohl sáhnout na zadek?! To je můj zadek! No není tak úplně můj….hmmm no ale nějakým tím určitým způsobem by můj být mohl) přemýšlí Leo cestou do jejich pokoje. * představte si jeho výměny výrazů-naštvaný, zamyšlený a nakonec slintá nad představou vlastnictví Hyukova zadku* Když v pokoji čekal až se Hyuk vrátí napadlo ho, že ještě předtím než mu dá ten děkovný "dárek", že by mu mohl připravit čaj. Třeba se mu pak zlepší nálada. Když se Leo zvedl a už skoro vycházel ze dveří, že půjde do kuchyně připravit čaj, vrazí do Hyuka který se právě vrací z úspěšné mise jménem"Jak uložit opilého Raviho" a netvářil se moc radostně. Lea samozřejmě odejít nenechal. Chytl ho za ramena a pomalinku ho začal strkat, až nakonec narazili na okraj postele a oba se složili do bílých peřin. Leo jen nechápavě koukal co se děje
a přitom si myslel, že ho ta únava asi musela už přejít a tak zavřel oči a čekal, že ho Hyuk políbí.
Ale Hyuk už to nevydržel. Zhluboka se nadechl a už spustil jak kulomet. Skoro mu nebylo rozumět, jak byl naštvaný.
"Nikdy jsem ti sice nedal najevo svoji slabost, ale víš i já nekdy žárlím, Vypadal si tak šťastně! Užíval sis chvilky se Sunggyuem sunbae?! Huh?!"
Leo jen nevěřícně otevřel oči a zíral na Hyuka co to vlastně vykládá. Leo neměl zapotřebí poslouchat nějaký nevyzrálí a nesmyslný úsudek, zvlášť když viděl, že s Hyuka mluví jen zlost. Zvedl se a chtěl odejít, aby se Hyuk zklidnil. Ale v tom Hyuk pronesl: "Kam zase jdeš. Jdeš si psát se Sunggyu sunbae ? To stačí! Je vidět, že jedinému komu na našem vztahu záleží, jsem já! Jenom já jsem k tobě tak moc připoutaný! " Což bylo pro Lea poslední kapkou.
"Co si to myslíš? Vážně o mně přemýšlíš jako o tak lehkém člověku? Copak jsem nějaká kočka, co leze z pelechu do pelechu!" vybouchl Leo a začal se přibližovat k Hyukovi. Pomalu si začal sundávat pásek.
Hyuk nevěřil svým očím, asi to vážně přepískl. Kam se poděl jindy tak klidný a roztomilí Leo? Když se Leo dostal až ke Hyukovi , který se snažilo bránit ale marně, začal mu poutat ruce k čelu postele. "Tak já ti teda ukážu, jak moc jsem k tobě připoután. Snad se teď k tobě moje pocity dostanou!"
A i když byl Hyuk vždy ten silnější, ten kdo vždy přebíral iniciativu a hlavně ten kdo byl vždy nahoře, tak se nemohl ubránit a jen s údivem sledoval jak se mu rozvášněný bloňďačk hrne pod triko a snaží se ho z něj sundat. Nemohl tomu uvěřit. Nikdy předtím neviděl Lea tak divokého a zapáleného. "Dneska se o tebe postarám já a to tak, že se na mě staneš závislí!" pousmál se Leo a olízl jsi rty.
"Oh….Hey hyung…..Ne….whoa….Tam ne….Angh…Přestaň!" snažil se Hyuk zabránit Leovi od lízání jeho bradavek.
"Ani mě nehne….Ani nevíš jak si to teď užívám….Jsi tak roztomilí když jsi v rozpacích Hyukie~~!!" řekl Leo a začal ho pomalu zasypávat polibky po celém těle. Dostával se čím dál tím níž. Když byl u jeho boků, zastavil se a koukl na Hyuka jak se kroutí slastí. Přiblížil se k jeho uchu a zašeptal. "Přece ti to nemůžu dát takhle lehce, ještě tě trochu pozlobím!" a začal mu jemně skousávat a žužlat ušní lalůček. Hyuk jen přemýšlel, co nebo kdo Lea posedl. Nemohl uvěřit, jak se z něj stala najednou taková oběť Leových slastných polibků! Ale nemohl si stěžovat, líbilo se mu to, a to možná až moc.
Leo začal opět pomalu sjíždět svými polibky k Hyukovu rozkroku. Už to taky nevydržel. Chtěl vidět mladšího, jak se svíjí pod slastí jeho svádění. Olízl si rty a olízl celou Hyukovu chloubu.
"Ahhhh…LEO! "zaskučel Hyuk.
Leo dělal, jakoby nic neslyšel a začal pomalinku sát jeho penis. Leo začal zrychlovat a Hyuk s každým jeho pohybem začal vzdychat víc a víc. Byl tak vzrušeny…..Těžce oddechoval……Už to nemohl vydržet. Napnul se slastí a:"Haaaa…LEO!" vykřikl Hyuk. Když se pak podíval na Lea, uviděl jeho pusu plnou bílé tekutiny.
"Yah, Leo!" vykřikl Hyuk. Leo ho ale ignoroval a šel si do koupelny umýt ústa.
Hyuk nevěřícně ležel na posteli, těžce oddechoval. Pořád přemýšlel nad tím, co se právě stalo a snažil se sundat pásek z jeho rukou. (To snad ani nebyl Leo, hrál si se mnou jak s nějakou hračkou. Tak počkat. To mě tu právě sexuálně šikanoval?! No tak to teda ne! To já si vždy užívám pohled na něj, jak je vždy bezmocný proti mým polibkům! Aish to mu oplatím!)
Když Leo přišel zpět do pokoje, kde byl Hyuk už odpoutaný a měl ve tváři výraz odplaty! Hyuk hned jak uviděl Lea zavírat dveře, rozběhl se k němu a přitlačil ho ke zdi."Hyung takhle by to nešlo! To bylo pěkně nefér! Spoutat mě! Teď ti to pěkně oplatím!" Vyhrkl na něj Hyuk s jiskrou v oku!
"Promiň, promiň…ale když ty jsi mě tak naštval. Ale hlavně pak jsi nevypadal, že by ti to nějak vadilo!" řekl Leo se štěněčím výrazem a na konci se padoušsky pousmál!
Když Hyuk uviděl, jak si z něj starší dělá srandu, nečekal ani vteřinu a vrhl se na něj. Ale i tak byl šťastný! Bylo to poprvé, co Leo udělal první krok. Připadal si dobře. Pevně ho objal a začal ho vášnivě líbat. Oba Těžce oddechovali a horlivě se dotýkali svých těl. Nemohli se toho nabažit.
"Leo promiň, já už to nevydržím!" řekl Hyuk a pomalu vnikl do Lea.
"Ahngh…Hyuk~~!!"slastně zasténal Leo.
Hyuk s každým pohybem zrychloval. Chytnul Leovu chloubu a začal s ní pohybovat. Už skoro nemohli popadnout dech. Byly už skoro na vrcholu. Políbili se ….
"Ahhhh…"
"Leo~~"
Oba dva vyvrcholili, Hyuk padl únavou vedle Lea a Leo se mu položil na hruď.
Těžce dýchali a drželi se navzájem. "Haha. Nikdy by mě nenapadlo, jak mě dokážou pouta rozrajcovat! Možná to ale bylo i díky Sunggyovi….kdyby jsme se kvůli němu nepohádali tak bys nebyl tak divoký!" řekl Hyuk s úsměvem na tváři. Leo jen nafoukl tváře a řekl rozzlobeně:"Sunggyu sunbae s tím nemá nic společného….I kdybys mě dneska tak nenaštval, plánoval jsem ti dát něco jako děkovný dárek….no dárek spíš takové překvápko! Za to jak jsi mi pomohl se připravit na dnešní natáčení. A ještě jsem ti chtěl říct, že od teď chci být spoutaný tvojí láskou navždy!" řekl Leo a přitom se snažil vypadat roztomile, Hyuk se málem roztál blahem, když viděl Lea, jak se snaží udělat aegyo. Políbil ho a pousmál se. "Aigooo tobě to aegyo najednou nějak jde, nemyslíš?" A to se začal smát i Leo.
****Druhý den ráno
"Heleme se kdo se nám to vzbudil, rušiči nočního klidu!" trefně poznamenal Ken.
"Neřekli jste nám, že jsme si měli pořídit na včerejší noc špunty do uší! Normálně býváte docela dost potichu, ale při tomhle se skoro nedalo spát!" řekl Hongbin.
"Myslím si, že si nemáte na co stěžovat. Já jsem včera měl na jedné straně ve vedlejším pokoji je a na druhé straně u mě v pokoji chrápajícího dinosaura. Fakt bych měl zakázat Ravimu pít, strasně potom chrápe." Postěžoval si eN. Ravi jen horko těžko zvledl hlavu a zabručel: "Promiň hyung,už nikdy nebudu pít, ale teď už prosím pšššt, mám hroznou kocovinu a bolí mě hlava." Leo se na něj jen zlověstně podíval a poznamenal: "To doufám, že už nebudeš pít, pak aspoň už nikdy nešáhneš Hyukovi na zadek!" Ravi vyskočil a vytřeštil oči. Ani Hyuk by si na tohle nevzpomněl, bral to na lehkou váhu, ale jak bylo vidět, Leo to na lehkou váhu nebral. "Eeeehhh? Co že jsem? O můj bože….už nikdy se pití ani nedotknu!" řekl Ravi. Leo měl sice pořád naducané tváře rozlobeností jak malá veverka, ale když uviděl všechny, jak se smějí Ravimu, nevydržel to a začal se smát taky.
Leo pak jen zahlédl Hyuka jak se k němu naklání a chce mu něco říct. "Myslím, že teď jsme oba spoutaní naši Láskou!" zašeptal Hyuk do ouška Leovi. Když se začali líbat, ostatní členové si jen povzdechli a odvrátili od nich zrak, aby jim nechali soukromí.


Konec
**poznámka autorky
Kurzíva-myšlenky
Počet slov: cca 2500
Ahojky,takže jsem nováček a tohle je moje první povídka. No jelikož je moje první doufám, že se bude aspoň trochu líbit a že budete mít se mnou trpělivost. Budu se snažit ve svém psaní zlepšovat a přinášet vám s každou povídkou nový zážitek. Co se týče mého psaní, jsem člověk otevřený a ráda se nechávám inspirovat maličkostmi. Samozřejmě ty maličkosti pak rozvedu do větších rozměrů s pomocí mé divoké fantazie. :D A poslední důležitá věc, budu ráda když mi budete psát dvojice které by jste chtěli v mých příbězích najít, jak hetero tak homo a klidně i bisexual. Když se mi některý z vašich návrhů vryje do paměti, pokusím se na to vymyslet povídku. Klidně mi můžete napsat, jestli to chcete napsat jako Kapitolovou nebo jako oneshot práci. Nebo jestli chcete nějakou divokou 18+ povídku nebo nějakou slaďárnu, či nějakou povídku s hlubokou myšlenkou (to by byla pro mě velká výzva) anebo nějakou komedii. Ráda přijímám výzvy, a ráda se budu snažit splnit vaše očekávání.Ale samozřejmě i já mám svý preference,to si však nechám zatím pro sebe. So, doufám, že se vám budou moje příběhy líbit a neodsoudíte mě za moji zvrhlou mysl.
Ps: Můj vkus co se týče kpop skupin je hodně široký takže pište členy skupin, co vás zrovna napadnou! J
Whalie~
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 vettaany2 vettaany2 | 17. září 2016 v 1:21 | Reagovat

Jelikož jsem obrovská fanynka VIXX, udělalo mi to fakt radost. Už kvůli tomu, že fanfikcí s nimi je poměrně poskrovnu. Takže nějaká jejich další by mi vůbec nevadila.
Co se příběhu týče, moc se mi to líbilo. Zbožňuju, když někdo žárlí. A styl psaní mi naprosto vyhovuje. V dnešní době je pro mě problém narazit na někoho, kdo se dá číst. Proto říkám jednoduše SUPER!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama