Prosíme vás, abyste nekopírovali obsah blogu.

Bez souhlasu autorů

(Je to otázka vašeho vlastního bezpečí ;D )

WILD PET

19. dubna 2016 v 21:07 | Whalie

WILD PET

Ahojky ! Tak jsem tu po nějaké době s novým yaoi oneshotem! Tentokrát jsem se rozhodla pro trochu ztřeštěný podtext a opět pro scény 18+.Příběh je inspirován několika yaoi mangami dohromady. Tentokrát mými hlavními hrdiny byly Sanha a Eunwoo ze skupiny Astro! Takže snad hodně potěším všechny ALOHA fanoušky! Byla jsem ráda, že se některým má předešlá povídka líbila tak snad se bude líbit i tato! Přeju hezké počtení!
Whalie

Eunwoo
Ehm….no jak bych začal. Tak asi takhle jmenuji se Lee Dong Min a je mi čerstvých devatenáct. Ale všichni mě znají pod jménem Cha Eun Woo. Ano, jsem vokalista z nové Kpop skupiny Astro. A rozhodl jsem se vám napsat o našem malém tajemství. Proč? Protože tohle naše malé skupinové tajemství je ten nejrozkošnější tvor a teď v tuhle chvíli (konečně)můj přítel. A přeci si nemůžu takovou krásu nechat jen pro sebe, musím se pochlubit!
*****
"Haha……myslím, že na to, jak moc jsme se báli, nám to jde skvěle!" prohodí, trochu vychloubačná a předčasná slova, leader JinJin. "Hyung, nezakřikni to!" zatrpkle okřikne JinJina, Eunwoo.
Eunwoo
Je pár dní po našem debutu. Máme plno vystoupení, fanmeetingů a natáčení. Jsme v jednom kole. To by nebyl až takový problém, ba naopak pro nás velká radost a štěstí vždyť to je naše práce dělat vše pro naše fanoušky. Ale je tu jeden malý, ale roztomilý, háček. Naše skupina má totiž jedno malé tajemství. Dá se říct, že má takového malého domácího mazlíčka. Až na to, že ten mazlíček, lépe řečeno kočka, je člen skupiny! Chápu, nevěříte tomu, já tomu taky nevěřil, když mě varovali při podepisování smlouvy! Ale je to tak! A kdo to je? Zkuste hádat! MJ? Ne-ne. Rocky? Nee. Jin Jin? Kdepak. Sanha? B-I-N-G-O!
Haaaah…..kdyby ale tenhle kočičák aspoň byl trochu klidnější! Je ztřeštěný a neukázněný, ale má na to svůj věk! Chápejte, je mu šestnáct, právě se stal idolem a musí se ze všech sil snažit, aby se nestala jeho prokletá * puf * proměna!
Oh, pardon vy neznáte význam prokleté * puf * proměny, tak já vám to tedy vysvětlím. Jednoduše řečeno. Sanha není jen napůl člověk a napůl kočka, nebo vlastně kocour, to je lepší, nebudu z něj ještě dělat ženu. On je člověkem celou dobu. POKUD nenechá své emoce převládnout nad jeho myslí. No jak můžete vidět a poznat z jeho živelné povahy jde to těžko. Ale kupodivu za usilovné a tvrdé práce dosáhl toho, že i když dělá všechny tyto pubertální kraviny a vtípky pořád si dokáže udržet kousek své mysli. Nebojte, udivuje mně to stejně jako vás! Abych se vrátil k vysvětlení, když nechá převládnout své emoce proběhne naše známá prokletá *puf * proměna, kdy se vynoří Sanhovi kočičí ouška a ocásek…..* slint * ….Ah pardon trochu jsem se zasnil. Ale nejhorší věc je, že se musí počkat dokud Sanhova mysl opět nepřevládne nad emocemi. Což je častokrát velmi obtížné! Takže chápete, že nejen pro nás jako starší členy, kteří za něj zodpovídají, ale i pro něj je to velmi obtížná situace! Co
kdyby se to všichni dozvěděli? Co kdyby se to dozvěděl svět a ze Sanhy by se stal nějaký experiment! To nemůžeme dopustit!..... Musíme našeho nejmladšího ochránit!
*****
Eunwoo
To jsem si zprvu myslel. Nebo můj názor se o moc nezměnil, pořád ho chci chránit. Ale teď už ho chci chránit trochu jinak, no sami uvidíte. Když si teď vzpomenu, jak dlouho mi trvalo, než jsem si své city uvědomil. Ha….vždycky jsem si myslel, že slintám jen nad jeho roztomilostí jako každý jiný….hloupý, hloupý Eunwoo!
*****
vypravěč
V tuto dobu již po světě běhala velká novinka o neuvěřitelném fenoménu napůl lidí a napůl zvířat. Nebojte, nebylo to o Sanhovi. Ale na Sanha a ostatní členy čekaly velké trable! Co teď mají dělat? Mají Sanhovu identitu zveřejnit? Jak to přijmou fanoušci! Jak to přijmou jeho spolužáci? A co hůř, jak se s tím vyrovná Sanha?
*****
"Prozatím situaci měnit nebudeme, nejsme schopni předpokládat, jak budou lidé reagovat! Opravdu nechceme, aby se stalo něco špatného!" prohlásí ředitel.
Vypravěč
Všichni členové souhlasili. Nechtěli Sanhu rozhodit ještě víc! Ale všem se ulevilo. Prozatím. Reakce lidí po celém světě byla docela dobrá! Spíše až směšně pozitivní! Ale všichni souhlasili s tím, že počkat bude v této situaci to nejrozumnější.
Sanha také souhlasil, ale nemohl zapřít, že ho všechen tento poprask nezasáhl. Vždyť už si skoro zvykl a byl rád, že díky své tvrdé práci vše zvládá! Nemohl si pomoct a nechal se ovládnout svými starostmi! * puf *
Sanha se proměnil. Nedokázal své emoce udržet na uzdě!
Eunwoo
Hned jsem si toho všiml. Už od začátku jsme si byly se Sanhem velmi blízký. Vždy ve mně probouzel pocit, že ho musím ochraňovat. Přiblížil jsem se a řekl mu: "Neboj se, jsme jeden tým, vždy budeme stát za tebou, při tobě, nebo vlastně kde budeš chtít, abychom stály, chápeš ne? A to, i kdybychom si měly nechat přišít ocas a uši!" snažil jsem se trapně vtipkovat, abych ulehčil situaci. Myslím, že se to i na chvilku povedlo, Sanha se pousmál a začal vlnit ocáskem! "No počkej, jako zaleží na tom jaký ocas a jaké uši!" pronesl MJ a přebyl veškeré mé marné pokusy o vtip! Sanha vyprskl smíchy a poděkoval nám s úsměvem! V tu chvíli mi srdce začalo tak divoce být, až jsem si myslel, že asi budu mít infarkt. Nechápal jsem co se to děje. Od té doby se moje srdce začalo chovat takto divně pokaždé, když jsem se jen trochu přiblížil k našemu kočičákovi! Což bylo docela blbé, jelikož jsme v jedné skupině a blízký kontakt je na denním pořádku. Ale i přesto jsem se snažil co nejvíce ovládat a abych pravdu řekl,
začal jsem se Sanhovi i trochu vyhýbat. Trápilo mě to a to hlavně kvůli tomu, že jsme si byly tak blízcí a z ničeho nic jsem se s ním přestal bavit. Sanho promiň, ale je to pro moje zdraví. Promiň mi to!
*****
Sanha
Bože, co se to sním děje? Co to do něj vjelo? Vím, že si o mně od začátku myslí, že jsem naivní bláznivý a divoký 16-ti letý kluk, co je navíc ještě k tomu napůl kocour. Ale nikdy se mi nestranil, naopak vždy si se mnou rád povídal. Poslední dobou to i konečně vypadalo, že ke mně něco cítí. Moje naděje se zvyšovaly! Ano jsem do něj až po uši zamilovaný! Bože přestaň! Nenech se ovládnout, to by byl průšvih, kdyby mě teď viděl s ocasem!
Proč se mi vyhýbá? To snad smrdím? Nebo jsem něco provedl? Yah, Hyung řekni mi to, já to napravím! Netrap mě tolik nebo se neovládnu a ty víš moc dobře, co se pak stane!!!
*****
Vypravěč
Největší problém teď ale byla škola! Sanhu čekali velké zkoušky. A jakoby nestačilo, že je idol a už tak byl rád, že se chvilku dokázal soustředit na učení, přibyla do toho tato nepříjemná situace a k tomu jeho trable s jeho zatím jednostrannou láskou!
Eunwoo
Koho myslíte, že poslali na misi jménem: "Nacpi nějaké vědomosti do Sanhova mozku jinak rupne"? No samozřejmě mě! Mohl jsem protestovat, jak jsem chtěl, ale všichni si stáli za svým. Fuha, co teď? Takhle můj plán vyhýbat se mu a udržet si zdravé srdce totálně ztroskotá! Seber se Cha Eunwoo!! To zvládneš, seš dospělí chlap tak se seber!
Sanha
Waaaa……co teď co teď co teď? Je to dobře nebo špatně, mám se radovat nebo bát? Co když zjistí, co k němu cítím, chci, aby to zjistil, ale zároveň aby řekl tím svým hlubokým přitažlivým hlasem: "Oh Sanho, já tě také vždy miloval!" Ale co když to tak nebude! Co když se neudržím a vyskočí můj ocásek a ouška!!!
Říkal si v duchu Sanha a třásl hlavou, aby vyhnal všechny tyhle myšlenky z hlavy, ještě předtím než by se stalo * puf *
Členové
JinJin: už by jim to mohlo konečně dojít, co k sobě cítí! Nebo hlavně Eunwoo by si mohl ve svém věku konečně uvědomit, že to co zažívá, není srdeční příhoda, ale city k Sanhovi! Tupec!
MJ: Kyaaah to je tak sladký! Oba jsou tak natvrdlí, až jsou roztomilí! Ale chápu, teď se toho děje tolik naráz a oni navíc musejí bojovat se svými city! Jeeej Fighting you two !
Moonbin: Měl bych se vsadit s Rockym, kdo se komu dříve vyzná, vsázím na Sanha!
Rocky: Měl bych se vsadit s Moonbinem, kdo se komu dříve vyzná, vsázím na Eunwooa!
*****
Eunwoo
No neuběhl ani den a nastal první večer mého doučování Sanhy! Můžu docela s jistotou říct, že toto setkání bylo osudové a rozhodující setkání!
Přišel jsem do místnosti, do Sanhova pokoje, kde seděl Sanha již připravený u stolu s obvázaným šátkem kolem hlavy, aby mu ofina nelezla do očí, s výrazem pojďme na to hyung, jsem připravený se učit! Nebo to jsem si aspoň myslel!
Sanha
Neuběhl ani den a já už musím čelit takové situaci! Vzchop se Sanha! Uvázal si šátek kolem hlavy, aby si dokázal svůj bojový duch a nasadil výraz Cha Eunwoo! Já proti tobě neprohraju!
Eunwoo
Vzdychl jsem si nahlas a popošel k Sanhovi a viděl, jak sklopil oči. Ne, takhle jsem to už nemohl dál nechat! Nechci, abych přišel o kamaráda, co když si myslí, že jsem ho přestal mít rád!
Sanha
"Ach hyung, nevzdychej takhle. Není to fér! Bože, jsem perverzní kocour! * sklopil oči studem *
Eunwoo
"Hele Sanha poslouchej. Potřebuju ti něco říct! Víš, vyhýbal jsem se ti, ale neboj se, neber si to osobně, to jen moje tělo je divné, pořád tě mám ze všech nejradši, ale musím se ti vyhýbat ze zdravotních důvodů!"
Sanha nechápal a zároveň se červenal nad tím co Eunwoo řekl! "Počkej, počkej, jsem sice rád, že se mi nevyhýbáš, protože jsem něco provedl, nebo že smrdím a jsem rád, že mě máš rád, ale jak to myslíš ze zdravotních důvodů!"
Eunwoo se velmi vážně podíval Sanhovi do očí. Z takové upřímnosti a odhodlaností, až se Sanha lekl co se děje! "Moje srdce může prasknout, když jsem blízko tebe!"
"Eh???" podivil se Sanha.
V tu chvíli jakoby si Sanha začal uvědomovat co právě Eunwoo řekl, neudržel se a vybuchl smíchy.
"Počkej, nesměj se tolik, je to vážný fakt nekecám!"
"Hyung jsi sice chytrý přes všechno, ale myslím, že jsem našel tvoji hloupost! A to lidský city! HAHAHAHA……Dokonce 16-ti letý student jako já o tom ví víc než ty!"
Eunwoo se nechápavě podíval a snažil se dopídit vysvětlení: " Jak to myslíš lidsky po-…._"
V tu chvíli si už ale mladší tiskl hlavu staršího na svou hruď a povídal:" Slyšíš Hyung? Moje srdce …taky exploduje, když budeš tak roztomile hloupoučký!" *Co to mele komu říká roztomilí a hloupoučký? Myslím, že si mě spletl s ním! * zamyslel se Sanha.
"Hyung, odpovídej na otázky, ale pravdivě rozumíš?"
"Jo!"
"S kým se bavíš nejraději?"
"Mmmmm….S tebou."
"Přesně, já s tebou taky. Chybím ti často?"
"Ano. Připadám si osamělí, když nejsem s tebou!
"Já taky. Myslíš na mě často?"
"No jasně. Vždyť o tobě nejde nepřemýšlet, furt se kolem tebe něco děje! Nikdy bych si neodpustil, kdyby se ti něco stalo. Proto furt přemýšlím nad tím, jak bych ti pomohl. A jak bych tě mohl ochránit."
"Jojo u mě to samé. A teď poslední otázka. Myslíš si o mě, že jsem roztomilí ?"
"Jak bych nemohl? Vždyť se na sebe podívej!"
"Přidej k tomu rychlé bytí srdce a úzkost a bum máš z toho LÁSKU! Hyung, cítíš to samé to co já!"
Eunwoo
Láska?...Cože to, LÁSKA? V tu chvíli jsem byl jak přejetý náklaďákem, skoro jsem ani nedýchal a válel se na Sanhovi hrudi. Uběhlo asi pět minut, než jsem se odhodlal a koukl se Sanhovi do očí a naplno si uvědomil moje pocity. Byl jsem rudý až za ušima, připadal jsem si v tu chvíli jako úplný idiot.
Sanha
Bože Hyung nekoukej na mě těmahle očima, už to nevydržím! * puf *
Eunwoo
Sanha mě porazil na zem a já nevěděl co se děje když jsem náhle uviděl jeho kočičí oči, uši a ocas!
Sanha netrpělivě tikal svým ocáskem. Už to nemohl déle vydžet. "Cha Eunwoo! Sice mě máš dnes večer doučovat ty, ale myslím, že dnes bude mnohem vhodnější, když dostaneš lekci ty a to lekci z Lásky!" řekl Sanha a přitiskl se k Eunwoo-ovým rtům!
"MMM…Sanha ne, to bychom neměly, vedle jsou ostatní členové!"
"Nene dokud neřekneš, co doopravdy cítíš!"
"Dobře, dobře ….už vím, co k tobě cítím….Miluju tě Sanha! Miluju tě!"
"Hyung, ani nevíš, jak dlouho jsem na tyhle slova čekal! Taky tě miluju! Ale bohužel tyhle slova mě rozpálila ještě víc!!!"
Chopil Eunwoo-a pod zadečkem a přenesl ho do postele, která byla kousek vedle. Odběhl rychle zamknout pokoj a zhasnout světla. A rychle se svalil na Eunwoo-a a začal z něj divoce trhat oblečení!
"Hej Sanha, nespěchej tolik, no tak! A to mi chceš říct, jako že jsem dole!?!"
"Hyung! * slurp * (olízl mu bradavku) Já už nevydržím déle čekat! A já nemůžu být dole, jsem přece ještě ve vývinu!"
"Yah, to nemá s vývinem co společného! Agh…hej to není fér jak to že jsi v tom tak dobrý! Aah!"
"Nemůžu si pomoct, podívám se na tebe a jde to samo!"
Slova ustala a následovali už jen vzdechy a těžké oddechy!
Sanha nečekal ani vteřinu a když už Eunwoo-a skoro celého svlékl a olíbal, stáhl z něj i poslední díl oblečení a vzal do pusy jeho chloubu.
"Ehmmmm….Hah…..Hah….Sanha!"
"Eeeh! Hyung se cítí dobře? Hehe…to jsem rád! "
Nepřestával se svou činností a při tom se svlékal. Když byl úplně nahý, obtočil svůj ocásek kolem svého penisu a začal s ním pohybovat. Nechtěl aby Eunwoo tento večer cokoliv dělal….Chtěl mu ukázat jak moc ho miluje! Začal pomalu přejíždět prsty přes otvor Eunwoo-a zadečku a pomalu, jemně do něj vnikl prsty….Eunwoo zasténal, ale nevypadalo to, že by ho to bolelo, spíš jakoby si to užíval! Sanha tudíž neviděl důvod proč zastavit. Dráždil Eunwoo-a víc a víc.
Eunwoo to už skoro nevydržel. "Sanha já…mmm. Já už to nevydržím!"
"Hyung kdepak, musíš vydržet!" Rychle uchopil svůj penis, navlhčil si ho a vnikl do Eunwoo-ova otvoru.
"Haaaaah! Sanha!"
Sanha nečekal na nic a svým ocáskem chopil Eunwoo-ův penis a začal s ním hýbat. Pohyboval také svými boky. Víc a víc přirážel a oba dva více a hlasitěji slastně sténali.
"Sanha… už… nevydržím!!Haaah!"
Eunwoo vystříkl bílou tekutinu na své bříško!
Netrvalo dlouho a i Sanha byl na konci svých sil!
"Uhm….Hyung už budu!"
Vytáhl svou chloubu a posledními pohyby jeho ruky také vyvrcholil a přidal bílou tekutinu na Eunwoo-ovo bříško.
*****
Oba dva jsme leželi v posteli. Já na břiše, protože na zádech mi to jaksi nešlo. I když mě to bolelo a nemohl jsem chodit a byl jsem na něho pekelně naštvaný! Nemohl jsem být naštvaný dlouho. Nešlo to, vždyť je tak roztomilí. "Yah, tohle ti jednou oplatím! Takhle se chovat ke svému Hyungovi!"
"Ano hyung….to víš, že ano….Miluju tě!"
"To není fér! Já se tu na tebe snažím být naštvaný! Tak tady na mě nechoď, s tím tvým Miluju tě! Není to fér!" (Nafouknul tváře)
"Hyung …vážně tě miluju!"
(polibek na čelo)
*****
Druhý den ráno:
Eunwoo
Sanhovi nezmizel ani ocásek ani uši….. haha není se čemu divit …..celou noc mi dělal perverzní věci! A to jsem ani nechtěl vidět reakce ostatních! Bohužel jsem viděl! Všichni měli takové ty úsměvy na tváři typu.: "Víme přesně, co jste včera dělali. Byly jste dost hluční!"
Sanha
Hmmmm….to je krásné ráno….všechno je tak krásné….A to jen díky mému Hyung!......svět je krásný!
JinJin
No jsem sice rád, že si to konečně ujasnili, ale mohli mě aspoň trochu vyspat. Hmmmm no nechám to být, ale fakt jsem nečekal že Eunwoo bude dole!
MJ
Awwww….jak sladké…malé hrdličky…lítají všude kolem nich srdíčka…mám chuť je chytat…hahahaha ….hmmm ale fakt jsem nečekal že Eunwoo bude dole
Moonbin
Hmmmm tak kdo se teda vyznal jako první? Kdo vyhrál, já nebo Rocky? No nic stejnak si objednáváme jídlo na Jinjinův účet…..Heol , stejnak jsem nečekal, že Eunwoo bude dole!
Rocky
To je sice hezký, že jsou spolu, ale teď nevím, jestli jsem prohrál nebo vyhrál sázku….No nic asi si dáme s Moonbinem jídlo jako vždy na Jinjinův účet!….Daebak….stejnak jsem nečekal, že Eunwoo bude ten dole…
"Yah! Přestaňte si všichni myslet, že jste nečekali to že jsem ten dole! Máte to ve tvářích přímo napsané, co si myslíte!"
Moonbin+Rocky+Mj+Jinjin "Promiň."
V tu chvíli jsme to nevydrželi ani jeden z nás a začali se smát!
*****
Vypravěč
O pár týdnů později se provalilo nejen Eunwoo-ův vztah se Sanhem , ale i to, že je Sanha napůl člověk, napůl zvíře fenomén. Ale jak moc se tohoto okamžiku členové báli, tak se vůbec nic nestalo. Jenom Eunwoo a především Sanha získali vyšší počet fanoušků. A Jak se to vlastně provalilo? No Sanha nevydržel pohled na Eunwoo-ovo pozadí při jedné z našich choreografií na koncertě a stala se ta * puf * věc. A pak už jen následoval obrázek Sanhy, jak spokojeně objímá Eunwoo-a a vlní ocáskem a přitom přede, ječící fanynky řvoucí, že Sanhu milují ještě víc, a brečícího manažera, který se vše snažil vysvětlit. Vše se vysvětlilo a teď jsme známí jako skupina s divokým mazlíčkem! Ale kdo je čí mazlíček? To už nechám na vás!
Konec
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama