Prosíme vás, abyste nekopírovali obsah blogu.

Bez souhlasu autorů

(Je to otázka vašeho vlastního bezpečí ;D )

Láska na první pohled (EXO-BTS)

8. února 2017 v 23:31 | Seeg |  Oneshoty


"P… počkej… Sehune… " šeptnul se zrychleným dechem a srdcem bijícím tak nahlas, že ho mladší musel slyšet.
"Ne… Už nemůžu čekat," řekl a sundal mu kalhoty.
Sehun opřel toho druhého o zeď a začal ho vášnivě líbat, polibky ho až hltal. Mezitím mu jednou rukou dráždil bradavku a tou druhou přejížděl po jho vypracovaném břiše. Jinův penis už tepal vzrušením a Sehun na tom nebyl jinak.
"Sehune… prosím…"zavzdychal Jin.
Sehun se jenom pousmál a pokračoval v jeho škádlení. Miloval, když ho mohl takhle zlobit, byla to jediná chvíle, kdy nad ním měl moc.
Sehun začal polibky pomalu sjíždět na krk, kde se nedlouho zdržel. Posunul se přes hruď k volné bradavce, kterou začal dráždit jazykem, potom ji pomalu vsál a lehce zkousl. Jin v tom okamžiku zasténal a Sehun už se tak tak držel, aby nesundal kalhoty i sobě. Pokračoval dál až k jeho zvětšené chloubě, kterou uchopil do ruky a začal pomalými pohyby. Jin byl pořád netrpělivější a vzdechal hlasitěji. Sehun zrychlil a Jin už se pomalu blížil k vrcholu, takže Sehun zase zpomalil.
"Sehune… chci tě…" zavzdychal a podlomila se mu kolena.
Sehun se na Jina chvilku díval a potom ho začal znovu líbat. Jednou rukou pořád pomalu uspokojoval jeho chloubu a druhou rukou pomalu přejel k zadečku. Jedním prstem začal kroužit po obvodu dírky. Nějakou dobu ho jen dráždil a potom tam strčil jeden prst, kterým pomalu pohyboval dovnitř a ven. Jinovi se to líbilo a dal to najevo hlasitým vzdechem. Po chvíli Sehun přidal druhý prst a po další chvíli ještě jeden. Sehun si po chvilce Jina o kousek přitáhl a začal ho líbat ještě hlouběji. Mezitím vzal do ruky svůj penis a přiložil ho k otvoru, který ještě párkrát obkroužil, než do něj ponořil špičku. Když byla špička jeho penisu uvnitř, chvilku počkal a pak na jeden příraz zasunul svůj penis až po kořen. Jin v tu chvíli vzdechnul bolestí a do očí mu vběhli slzy. Sehun neměl rád, když Jin brečí, tak se od jeho úst přesunul k očím, které políbil.
"Promiň, vím, že to na začátku bolí…" zašeptal a jemně ho políbil na čelo.
Jin se jenom pousmál a potom ho Sehun začal znovu jemně líbat. Po chvilce se Jin sám pohnul, což mělo za účel hlasitý vzdech. Sehun se opatrně pohnul a Jin znovu zavzdychal. Sehun začal pomalu přirážet. On i Jin, oba hlasitě vzdychali a líbali se. Sehun vzal Jina a zvedl se i sním v pevném obětí. Opřel ho o zeď, kde ho držel za nohy, a pokračovali v milování. Jin omotal Sehunovi ruce kolem krku a začal ho líbat. Najednou zavzdychal tak hlasitě, až se bál, že by je mohl někdo slyšet. Sehun mu rychle zabavil rty svými, aby znovu tak hlasitě nekřičel. Sice se mu to hodně líbilo, ale na tomhle místě to nebylo moc vhodné.
"Už bu… budu Sehune…" znovu hlasitě zavzdychal.
Sehun vzal jeho chloubu do ruky a začal pohybovat stejným tempem, jakým přirážel. Sehun taky cítil, že už není daleko k vyvrcholení a začal přirážet rychleji. Jin i Sehun vyvrcholili ve stejnou chvíli a pomalu se sesunuli na zem.
"Myslím, že za tohle ti ty měsíce uhánění stáli, ne?" zeptal se Jin ještě zadýchaně.
"Ani nevíš, jak jsem si ty tři měsíce užil," zasmál se.
"Myslíš třeba to, jak jsi byl všude tam co já? Nebo to, jak jsi se až moc sblížil s naší
skupinou?" ptal se dál.
"Samozřejmě mám na mysli to, jak jsem se všude hnal za tebou, abych ti uvízl v paměti," zasmál se a pohladil Jina ve vlasech.
"Páni… Ty jsi to měl vážně naplánovaný, co?"
"Úplně všechno."
"Jsi neuvěřitelnej, jenže to bude asi ten důvod, že jsem se do tebe zamiloval," řekl Jin tiše.

"Já se do tebe zamiloval hned co jsem tě uviděl… Ty tvoje oči, úsměv… prostě všechno," řekl Sehun a Jin ho začal líbat.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 9. února 2017 v 19:22 | Reagovat

To bylo moc hezké. Líbilo se mi to.

2 jsfiction jsfiction | 10. února 2017 v 19:04 | Reagovat

[1]: Děkuju *^*
Opravdu jsi mě teď potěšila, protože jsem z toho byla hrozně nervózní :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama